به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۲۳:۰۶
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ ساعت ۱۷:۳۸
کد مطلب : ۳۳۸۳۱۹

پلاکارد جنجالی مقابل چشمان رئیس صداوسیما

پلاکارد جنجالی مقابل چشمان رئیس صداوسیما
گروه جامعه: رییس سازمان صداوسیما امروز سه شنبه ـ سوم خردادماه ـ در جمع دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف حاضر شد تا با آنها دیدار و گفت‌وگو کند.به گزارش ایسنا، در راستای برگزاری نشست‌های دانشجویی رییس سازمان صداوسیما، ظهر سه شنبه سوم خرداد ماه پیمان جبلی، با دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف در محل این دانشگاه، دیدار و گفت و گو کرد.

در ادامه این دیدار که همچنان در حال برگزاری است، نمایندگان تشکل‌های مختلف دانشجویی به قرائت بیانیه‌ها و خواسته‌های خود از رییس سازمان صداوسیما پرداختند.یکی از دانشجویان هم در جریان این نشست چنین عنوان کرد که برخی از تشکل‌های دانشگاه‌های مختلف، از جمله تشکل انجمن اسلامی دعوت دانشگاه صنعتی شریف را برای حضور در این جلسه نپذیرفتند و به جلسه گفت‌وگو با رییس صداوسیما نیامدند.

همان طور که پیش‌بینی می‌شد، باز گرداندن چهره‌های محبوب تلویزیون، به ویژه عادل فردوسی‌پور مقابل دوربین‌های رسانه ملی، تقریبا خواسته‌ی مشترک تمام تشکل‌ها بود که در دیدار به رییس صداوسیما مطرح شد و همراهی و شعار دانشجویان حاضر را به همراه داشت.

دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف وقتی صحبت از عادل فردوسی‌پور به میان آمد، شعار دادند که او باید برگردد.
فردوسی‌پور از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف بوده است و حالا به عنوان استاد با این دانشگاه همکاری دارد.
گزارش‌های اخیر سازمان صداوسیما درباره‌ی حذف ارز ۴۲۰۰ و نپرداختن به گرانی‌ها در گزارش‌های مردمی، از مهمترین مسائل مورد انتقاد نمایندگان دانشجویان بود.یکی از نمایندگان دانشجویان، صراحتا عنوان کرد که در ابتدای انتصاب پیمان جبلی به ریاست سازمان صداوسیما، رویکرد او به پاره‌ای اتفاقات مثبت و قابل دفاع بود، اما الان چه اتفاقی افتاده که عقب‌گرد کرده؛ آیا ترسیده و یا توجیه شده است؟
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۴۰۱/۰۳/۰۳ ۲۱:۳۴
........... دارو ندار جبلی و ......... که اومد به سخنرانی تو گوش میدن (388164)