به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۸:۲۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ ساعت ۱۱:۴۴
کد مطلب : ۳۳۸۴۱۸

جدایی قطعی ۳ بازیکن از استقلال در تابستان

جدایی قطعی ۳ بازیکن از استقلال در تابستان
گروه ورزشی:۳ بازیکن فعلی استقلال در پایان فصل از این تیم جدا می‌شوند. فرهاد مجیدی بعد از ۹ سال موفق شد تا استقلال را قهرمان لیگ برتر ایران کند. سرمربی آبی‌ها اما برای فصل آینده تصمیم دارد تا تکلیف برخی از بازیکنان این تیم که کمتر مورد استفاده قرار گرفتند و یا عملکردشان مناسب نبود را روشن کن کند. گفته می‌شود تا به امروز ۳ بازیکن در لیست خروج قطعی فرهاد مجیدی قرار دارند.
 
در سرلیست سرمربی استقلال رودی ژستد قرار دارد. مجیدی اگرچه در لیگ بیست و یکم به ژستد اعتقاد زیادی داشت و در حضور مطهری و رمضانی معمولا او را در ترکیب قرار می‌داد اما آمار گلزنی ضعیف این بازیکن نسبت به رقم قرارداد بالایش باعث شده تا او جایی در برنامه‌های فرهاد نداشته باشد.اما دو بازیکن دیگری که فصل بیست و دوم را با استقلال شروع نخواهند کرد سعید مهری و ابوالفضل جلالی هستند. مهری که از زمان حضورش در استقلال مورد اعتماد فکری و مجیدی قرار نگرفت تا جدایی‌اش از استقلال قطعی باشد. ابوالفضل جلالی هم اگر چه در بازی‌های اخیر به میدان رفته است اما به نظر می‌رسد میدان دادن به او از سوی مجیدی برای کمک به بازگشت او به فرم بازی باشد.استقلال در جناح چپ سلمانی را در اختیار دارد و مذاکراتی هم با محمد نادری برای حضور در این تیم انجام شده است. بنا براین به نظر می‌رسد ابوالفضل جلالی هم جایی در لیست آبی‌ها برای فصل آینده ندارد.
مرجع : خبرورزشی
برچسب ها: استقلال
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *