به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۱۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ ساعت ۱۱:۵۳
کد مطلب : ۳۳۸۴۲۲

اقدام همسر سابق «جانی دپ» علیه «امبر هرد»

اقدام همسر سابق «جانی دپ» علیه «امبر هرد»
گروه فرهنگی: کیت ماس، شریک زندگی سابق جانی دپ، در حال آماده شدن برای شهادت در دادگاه ۱۰۰ میلیون دلاری علیه امبر هرد است.او که به ندرت در مورد زندگی شخصی خود صحبت می کند و قبلاً گفته بود که از مصاحبه کردن متنفر است، به طور علنی در حمایت از شریک زندگی سابق خود شهادت خواهد داد. انتظار می رود او ادعای هرد مبنی بر اینکه دپ زمانی ماس را از پله ها انداخته را رد کند. شهادت ماس به تیم وکلای دپ فرصتی می‌دهد تا شایعات مربوط به رابطه‌ آن دو را از بین ببرند، فرصتی که تنها پس از مطرح کردن نام ماس در دادگاه توسط خود هرد به وجود آمد.

گرچه رابطه سه ساله آنها در دهه نود به دور از موفقیت بود، اما ماس که اکنون ۴۸ سال دارد، همیشه از دپ با محبت صحبت می کند و به نظر می رسد که آماده است در پرونده دپ به او کمک کند. قبل از اینکه آنها در سال ۱۹۹۷ از هم جدا شوند، یکی از زوج‌های مورد توجه دهه ۹۰ بودند و رابطه آنها توسط رسانه‌ها، به طور گسترده ای پوشش داده می شد.

اگرچه دپ و ماس اغلب در سفرهای عاشقانه به سرتاسر جهان در کنار هم و در رویدادهای پر زرق و برق شرکت می‌کردند، رابطه آنها جنبه تاریک‌تری هم داشت که این زوج را درگیر رسوایی و جنجالی کرد که بسیار خبر ساز شد. آنها بیش از یک بار درگیر مشاجره های شدید دیده شدند و در یک مورد، اختلاف نظر بین آنها منجر به دستگیری دپ به دلیل تخریب اتاق یک هتل شد. ماس بعداً اعتراف کرد که جدایی، او را برای سالها ویران کرد.

در طول دادگاه اخیر، هرد ادعا کرد که دپ، ماس را از پله‌ها به پایین هل داده است. با این حال، منابع می‌گویند که هرگز این اتفاق نیفتاده است و ماس به حمایت از شریک زندگی سابقش در طول پرونده دادگاه حاضر خواهد شد. طبق گزارش ها جلسه دادگاه با حضور کیت ماس، قرار است روز چهارشنبه برگزار شود.
برچسب ها: جانی دپ امبر هرد