به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۸:۲۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ ساعت ۱۳:۲۷
کد مطلب : ۳۳۸۴۳۹

نگاهی به آینده فرهاد مجیدی در استقلال

نگاهی به آینده فرهاد مجیدی در استقلال
گروه ورزشی:  چند روزی می‌شود که برخی رسانه‌ها اخباری را درخصوص جدایی فرهاد مجیدی منتشر می‌کنند و حتی برخی نیز پا را فراتر از این نهاده و از پیشنهادهای خارجی و مشخصا پیشنهاد باشگاه الوصل امارات به سرمربی فعلی استقلالی‌ها خبر می‌دهند. تیم فوتبال استقلال تهران درحالی بعد از ۹ سال عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر را به‌دست آورد که درطول تاریخ این رقابت ۳ بار دیگر موفق به انجام این کار شده بود اما این قهرمانی با قهرمانی‌های قبلی یک تفاوت بزرگ داشت؛ این بار یک سرمربی دیگر به‌جز امیر قلعه‌نویی این مقام را به‌دست آورد تا طلسم قهرمان نشدن آبی‌ها بدون قلعه‌نویی شکسته شود.

مجیدی در فصل جاری درحالی استقلال را قهرمان کرد که این تیم بسیاری از رکوردهای تاریخ رقابت‌های لیگ را شکست و درصورتی‌که همین روند نیز ادامه داشته باشد، احتمالا رکورد کمترین گل خورده، بیشترین برد و بیشترین امتیاز برای تیم قهرمان نیز در ۲۱ فصل برگزاری رقابت‌های لیگ برتر به استقلال تعلق خواهد گرفت تا جا پای مجیدی برای فصل جدید رقابت‌ها به‌عنوان سرمربی استقلال سفت‌تر از هر زمان دیگری بشود، هرچند با حضور آجرلو در استقلال به‌عنوان مدیرعامل و در همان ابتدای کار، قرارداد فرهاد مجیدی حداقل درظاهر دوسال دیگر تمدید شده بود تا اتوماتیک‌وار این سرمربی جایگاهش را حفظ کرده باشد.

با این حساب چند روزی می‌شود که برخی رسانه‌ها اخباری را درخصوص جدایی فرهاد مجیدی منتشر می‌کنند و حتی برخی نیز پا را فراتر از این نهاده و از پیشنهادهای خارجی و مشخصا پیشنهاد باشگاه الوصل امارات به سرمربی فعلی استقلالی‌ها خبر می‌دهند. این درحالی است که یکی، دو روز قبل مدیررسانه‌ای استقلال پیشنهاد باشگاه الوصل به مجیدی را تکذیب کرد، با این حال پیشنهاد برخی باشگاه‌های داخلی به سرمربی قهرمان لیگ برتر رسیده و شنیده می‌شود حالا توپ برای تصمیم‌گیری در این خصوص با وجود داشتن قرارداد دوساله بین طرفین، در زمین باشگاه افتاده است.

مجیدی نشان داده مسائل مالی در راه همکاری وی با استقلال کمترین اهمیت را دارد و او بیشتر به مسائلی ازجمله بسته شدن تیمی قدرتمند، در اختیار داشتن امکانات مناسب و حرفه‌ای برای تمرین و آماده‌سازی تیم و همکاری با مدیری مقتدر برای همکاری با استقلال فکر می‌کند. طبق شنیده‌ها قرار است با پایان رقابت‌های لیگ برتر و قبل از اعلام رسمی تمرینات، مجیدی جلسه‌ای را با آجرلو برگزار کند تا طرفین درباره کلیات همکاری فی‌مابین برای فصل بعدی صحبت‌های نهایی را انجام بدهند.در این جلسه تکلیف ادامه همکاری مجیدی با استقلال برای فصل یا فصول بعدی نیز به‌طور کامل مشخص خواهد شد. هرچند برخی گمانه‌زنی‌ها نیز حاکی است طرفین نسبت به این همکاری رضایتمندی لازم را دارند، ضمن اینکه مجیدی برنامه‌های بلندمدتی را نیز برای تقویت و موفقیت‌های بعدی تدارک دیده است.
مرجع : روزنامه فرهیختگان
برچسب ها: فرهاد مجیدی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *