کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

امشب‌آخرین‌مهلت دریافت‌کارت‌آزمون علوم‌پزشکی

4 خرداد 1401 ساعت 17:21


گروه جامعه: مهلت دریافت کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی سال ۱۴۰۱ ساعت ۲۴ امشب پایان می‌یابد.گزارش ایسنا، مهلت دریافت کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی سال ۱۴۰۱ که از روز یکشنبه اول خرداد ماه بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار گرفته، ساعت ۲۴ امشب چهارشنبه چهارم خرداد پایان می‌یابد.
 

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی سال ۱۴۰۱ تا پایان وقت امروز می‌توانند با ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی ضمن دریافت کارت آزمون،درصورت نیاز به تغییرات، معدل خود را تصحیح کنند.آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال ۱۴۰۱ در روزهای پنج شنبه و جمعه ۵ و ۶ خرداد ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد و آزمون در کلیه رشته ها به جز رشته مددکاری اجتماعی به صورت یک مرحله‌ای برگزار خواهد شد.

بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، رشته محل هایی که ظرفیت پذیرش آنها ۳ نفر و بیشتر است، مشمول ۱۰ درصد سهمیه اضافه بر ظرفیت پذیرش استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون هستند.برای رشته هایی که به صورت مجموعه امتحانی تجمیع شده اند، فقط یک دفترچه سؤال برای این مجموعه صادر می شود. داوطلب با انتخاب یک مجموعه در صورتی که حائز شرایط شرکت در هر یک از رشته های مورد نظر از آن مجموعه باشد، می تواند در رشته های آن مجموعه امتحان دهد.


کد مطلب: 338485

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/338485/امشب-آخرین-مهلت-دریافت-کارت-آزمون-علوم-پزشکی

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir