به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۸:۲۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ ساعت ۱۹:۲۰
کد مطلب : ۳۳۸۵۱۶

اوکراین به حمایت بیشتری نیاز دارد

اوکراین به حمایت بیشتری نیاز دارد
گروه بین الملل: علی‌رغم هشدارهای جدی روسیه، وزیر خارجه آلمان خواستار "حمایت نظامی بیشتر" از اوکراین شد.
آنالنا بربوک،  در یک کنفرانس خبری مشترک با همتای لهستانی خود گفت: «اوکراین به حمایت نظامی بیشتری نیاز دارد.»وی افزود گروهی که به رهبری ایالات متحده درخصوص حمایت از اوکراین تشکیل شده و شامل آلمان، لهستان و متحدان کلیدی ناتو است، پیرامون "کمک‌های جدید نظامی" به اوکراین گفت‌وگو کرده است.وزیر خارجه آلمان در ادامه اظهار کرد: ما با همکاری لهستان و سایر شرکا درخصوص ارسال تجهیزات و تسلیحات بیشتر به اوکراین گفت‌وگو می‌کنیم.
این دیپلمات آلمانی همچنین تاکید کرد که کشورهای عضو اتحایه اروپا در روزهای آتی اقدامات اقتصادی بیشتری را درخصوص افزایش فشار علیه کرملین انجام خواهند داد.بربوک افزود: من به عنوان عضوی از اتحادیه اروپا مطمئنم که به زودی به توافقی درخصوص بسته ششم تحریم‌ها از جمله تحریم نفت روسیه می‌رسیم.
اما این در حالیست که روسیه بارها نسبت به ارسال تسلیحات به اوکراین هشدار داده و گفته که این اقدامات موجب افزایش "بی‌ثباتی‌" می‌شود.

 
برچسب ها: اوکراین
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *