به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۲۳:۱۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ ساعت ۱۰:۴۴
کد مطلب : ۳۳۸۷۸۴

یک کنایه زیرپوستی به حادثه تلخ متروپل

یک کنایه زیرپوستی  به حادثه تلخ متروپل
گروه ورزشی: واکنش‌ها نسبت به حادثه تلخ ریزش ساختمان متروپل در آبادان همچنان ادامه دارد؛ اگرچه تلاش امدادگران در این زمینه ادامه دارد، ولی روزانه خبر می‌رسد که تعداد کشته‌شدگان این حادثه تلخ که زیر آوار مانده‌اند بیشتر و بیشتر شده است.
این موضوع باعث به راه افتادن عزایی عمومی در آبادان و غمی کلی در ایران شده است. از روزی که این حادثه تلخ رخ داده تا به حال، چهره‌های مطرح ورزشی موضع خود را نسبت به این اتفاقات روشن کرده‌اند که شاید تندترین آن‌ها مربوط به پست علی کریمی، ستاره سابق فوتبال ایران بود. این رویه، اما همچنان ادامه دارد و در تازه‌ترین واکنش، حسن یزدانی، ستاره بین‌المللی کشتی آزاد ایران هم در اینستاگرام نسبت به حادثه متروپل واکنش نشان داده است. او با نوشتن شعری، به طور زیرپوستی از اینکه «شادی» در ایران گم شده است، گلایه کرده است.
حسن یزدانی می‌نویسد: تمام ما فرزندان یک سرزمین هستیم، از شمال تا جنوب، از شرق تا غرب، برای همین وقتی غم مردم آبادان را می‌بینم، آن را ازآن خود می‌دانم و نمی‌توانم سکوت کنم.
ناراحتی خواهران و برادرانم در آبادان و گوشه گوشه ایران ناراحتی من نیز هست.
برای همین خود را در اندوه آن‌ها شریک می‌دانم و آرزو می‌کنم که روز‌های تلخ تمام شود و مام وطن به جای اشک ریختن، یکپارچه بخندد.
ارادتمند همه‌ی شما؛ حسن یزدانی فرزند کوچک ملت بزرگ ایران
طفلی به نام شادی، دیری است گم شده است
با چشم‌های روشن براق
با گیسویی بلند به بالای آرزو
هر کس ازو نشانی دارد ما را کند خبر
این هم نشان ما:
«یک سو خلیج فارس
سوی دگر خزر»
شعر از: استاد محمد_رضا_شفیعی_کدکنی
برچسب ها: متروپل آبادان
** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۴۰۱-۰۵-۰۷ ۱۰:۴۲ بسته می شود. **
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *