به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۲۳:۱۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ ساعت ۱۲:۰۶
کد مطلب : ۳۳۸۷۹۵

کنایه‌ای به دو امام جمعه تهران

کنایه‌ای به دو امام جمعه تهران
گروه سیاسی: روزنامه جمهوری اسلامی با اشاره به سخنان آقایان کاظم صدیقی و احمد خاتمی از امامان جمعه تهران نوشت: اینکه برخی از محترمینِ تریبون دار، می‌گویند، گرانی هست، اما مسئولان دلسوزند! خب تا وقتی نتوانند از سوز دل مردم اندکی بکاهند، دل سوز بودنشان چه سودی برای جامعه می‌تواند داشته باشد؟برخی دیگر هم همچنان پای خدا را به میدان گرانی می‌کشند و امتحان الهی می‌خوانند وضع موجود را. یادشان نمانده است انگار پیش از این چه می‌گفتند در برابر گرانی! ولی مردم یادشان هست و رسانه‌ها ثبت کرده‌اند. چقدر خوب است آقایان که می‌خواهند امروز در این موضوع صحبت کنند، فرمایشات سال‌های قبل خود را رصد کنند و سنجیده بگویند تا حرفشان خریدار پیدا کند در این بازار گرانی!
باری، دل سوزی خوب است، اما کافی نیست چنان که پیشتر‌ها هم نبود. خوب بودن و دل سوز بودن کافی نیست باید توانمند بود و سوز دل مردم را که درحال کباب شدن است، به نسیم تدبیر، کمی فرو نشاند.


 
برچسب ها: گرانی
** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۴۰۱-۰۵-۰۷ ۱۲:۰۵ بسته می شود. **
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۴۰۱/۰۳/۰۷ ۱۲:۲۳
سالوس ها همه تریبون دارند و عبا و رد مهر
سالوس ها همه در رنج و عذابند از آگاهی مردم (388298)
۱۴۰۱/۰۳/۰۷ ۱۲:۳۷
یعنی زمان طاغوت خدا نبود...نعوذ با الله ..که از مردم امتحان بگیره..آن موقع چرا نمی گفتید امتحان الهی است...امتحان الهی فقط مال مردم ایران و زمان خاص مسئولیت مسئولین ماست.. (388301)
۱۴۰۱/۰۳/۰۷ ۱۵:۴۳
............... اینا درس چی خوندن واقعا از نظر عقلی و فکری ...... (388309)
۱۴۰۱/۰۳/۰۷ ۱۶:۴۹
بسی رنج بردیم در این سال 30 % کجا گنج یابیم بدین راحتی % فراز و فرود زمانه بس است % همش پیچ تاریخ گشت و آزمون خدا ولی چرا فقط مردم امتحان الهی بدن مگر ارتباط با وحی دارید (388312)
۱۴۰۱/۰۳/۰۷ ۲۱:۰۳
من حاضرم معادل یارانه ای که نمیگیرم به دولت بدم بشرط اینکه قیافه چندش آور........... (388316)
یزدان
Europe
۱۴۰۱/۰۳/۰۷ ۲۱:۳۶
دیگه کاراز کارگذشته حرفی ندارند پای منبربزنند هیچکس نمیتونه کار رو درست کنه. یا گردان دولت قبل میزارند یا پای خدا وسط میکشند میگن امتحان الهی هست. امام جمعه شیراز چندوقت گفته بود تورم گرانی فقرو فساد امتحان الهی هست. مسعولان فقط دلسوزند مردمم اطاعت کنندوگوش دهند (388318)
رسول
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۳/۰۸ ۰۹:۴۲
حضرت امام می فرمودند متعحد خوب هست باید متخصص باشد در غیر این صورت کلاه سرش می رود دل سوز و متعحد در این دوران یک شیوه شده که نان در بیاورد (388325)