به روز شده در ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۹:۰۹
 
۳
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ ساعت ۱۵:۱۶
کد مطلب : ۳۳۹۲۷۷

آقای سیدحسن خمینی؛ تشریف دارید؟

آقای سیدحسن خمینی؛ تشریف دارید؟
گروه سیاسی: محمد مهاجری (فعال رسانه‌ای اصولگرا) در متنی خطاب به سیدحسن خمینی نوشت:
سلام علیکم 
هفته گذشته در یک برنامه تلویزیونی فردی به نام آقای شیخ حسین جلالی ( گویا نماینده رفسنجان و مسئول سابق دفتر مرحوم آیت الله مصباح و از سرکردگان گروه موسوم به جبهه پایداری) صراحتا اظهار کرد جمله معروف امام خمینی(ره) در سال ١٣۵٨ مبنی بر اینکه " میزان رای مردم است" در واقع نه دیدگاه ایشان بلکه پاسخی بوده که در جدال با روشنفکران گفته اند .منطوق حرف آقای جلالی این بود که چنین جمله‌ای اعتقاد واقعی امام نبوده است.
چون تصویر پخش شده از ایشان به جوانی بین ٣٠ تا ۴٠ سال می خورد، حدس زدم سخنانش بر اساس شنیده های او از دیگران است اما وقتی به بیوگرافی مراجعه کردم متوجه شدم در سن ۶٠ سالگی است و ظاهرا چون موها و ریش مبارک را خضاب می فرماید، جوان می نماید. بنابراین احتمال قوی دادم با چنین سن و سالی لابد خودش شنونده بیانات امام راحل بوده و تحلیلش بر اساس شنیده هایش از دیگران نیست.
ایده مطرح شده توسط آقای جلالی، حرف تازه ای نیست اما انتساب او به مرحوم آقای مصباح یزدی و نیز سمت رسمی او به عنوان نماینده مجلس و نیز پخش مصاحبه اش از رسانه رسمی جمهوری اسلامی چنین به ذهن متبادر می سازد که این سخنان به منظور ایجاد و حک شبهه و شائبه در ذهن تاریخ مطرح می شود.
متاسفانه هیچ واکنشی از سوی مرکز حفظ و نشر آثار حضرت امام در این زمینه مشاهده نشد. حتی اگر بودجه ای رسمی به مرکز مزبور اختصاص داده نشود( که می شود) وظیفه شخص شما و مرکز یادشده، توضیح در برابر چنین سخنانی است و سکوت در برابر آن، تلقی به قبول محسوب می شود.اگر تحلیل حضرت ایشان درست است برویم بابت شرکت در ۴٠ انتخابات گذشته استغفار کنیم و اگر نادرست است، لااقل حمیت تان تکان بخورد.
برچسب ها: محمد مهاجری
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۴۰۱/۰۳/۰۹ ۱۷:۱۱
ایشون بودجه و نونش رو سر وقت میگیره، چه کاری به این دردسرها داره.... (388433)
313
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۳/۱۱ ۱۰:۳۷
ایشان نور چشم ملت هستند (388544)
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۳/۱۰ ۱۲:۵۷
در خواب است و فقط بی موقع بیدار می شود هزیان می گوید (388483)
۱۴۰۱/۰۳/۱۰ ۱۳:۵۲
بزرگترین سوپاپ اطمینان در بدن انسان ..... (388487)