به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۲۰:۱۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ ساعت ۱۴:۰۵
کد مطلب : ۳۳۹۴۷۰
فراموشی خیانت بزرگ؛

دیدار بنزما و امباپه؛ عادی مثل دو دوست!

گروه ورزشی: کیلیان امباپه و کریم بنزما پس از تمامی حواشی به وجود آمده در روزهای اخیر بار دیگر با هم دیدار کردند.
دیدار بنزما و امباپه؛ عادی مثل دو دوست!
امباپه هفته گذشته و در کمال ناباوری اعلام کرد تصمیم گرفته قراردادش را تا سال 2025 با پاری سن ژرمن تمدید کند. 
این اتفاق شوک بزرگی برای رئال مادرید بود که پروژه خودش برای سال‌های آینده را با تکیه بر حضور امباپه در سانتیاگو برنابئو شکل داده و امیدوار بود که بتواند او را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیرد. 
همین باعث شد که بسیاری از بازیکنان این باشگاه اسپانیایی به صورت مستقیم یا غیرمستقیم نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و پیام‌هایی را برای این بازیکن ارسال کنند. 
یکی از آنها کریم بنزما بود که رابطه بسیار نزدیکی با امباپه در اردوی تیم ملی فرانسه دارد و پیش از این بارها از احتمال حضور او در رئال مادرید صحبت کرده بود. او پس از این اتفاق با انتشار دو استوری نسبت به این تصمیم امباپه واکنش نشان داد. 
 

او در استوری اول عکسی از دست بانداژ شده خودش که در حال اشاره به لوگوی رئال مادرید بود، منتشر کرد و در استوری دوم عکسی از توپاک، خواننده معروف آمریکایی، در کنار یکی از دوستانش که در نهایت به او خیانت کرده بود به اشتراک گذاشت. 
هرچند بنزما چند روز بعد هرگونه ارتباط این استوری با مسئله امباپه را تکذیب کرد اما بسیاری باور داشتند که کنایه او در واقع به این بازیکن بوده که با تصمیمش بر خلاف تمامی وعده‌ها به رئال و البته به دوستی با بنزما خیانت کرده است. 
امباپه هم اعلام کرد که منظور این استوری را متوجه شده و در اولین فرصت دلیل تصمیمش را برای بنزما توضیح خواهد داد. با این حال این مهاجم رئال گفت که اگر امباپه را ببیند مانند همیشه با او برخورد خواهد کرد و تصمیم او برای ادامه حضورش در پاری سن ژرمن تاثیری روی دوستی با این بازیکن نخواهد داشت. 


این دو بازیکن شب گذشته برای اولین بار پس از این اتفاقات در اردوی تیم ملی فرانسه با هم دیدار کردند و در نگاه اول که همه چیز خوب و عادی به نظر می‌رسید و این دو یکدیگر را در آغوش گرفته و با لبخند از هم استقبال کردند. 
باید دید که در روزهای آتی نیز تصاویر منتشر شده از اردوی این تیم از رابطه نزدیک و همیشگی این دو در چند ماه اخیر حکایت خواهد داشت یا خیر.