به روز شده در ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۵
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ ساعت ۱۲:۲۶
کد مطلب : ۳۴۰۰۲۷

واژگونی مرگبار پژو ۴۰۵ در محور نیکشهر

واژگونی مرگبار پژو ۴۰۵ در محور نیکشهر
گروه حوادث: خنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: واژگونی یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ در محور نیکشهر به چابهار منجر به جان باختن ۳ نفر از سرنشینان خودرو شد.به گزارش ایسنا، مجتبی خالدی در این‌باره گفت: در ساعت ۱۲:۲۸ ظهر امروز یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ در حال حرکت در محور نیکشهر به چابهار بود که ناگهان در کیلومتر ۴۰ این محور و نرسیده به روستای کرین دوک واژگون شد.

وی با اشاره به حضور عوامل اورژانس در محل حادثه اظهارکرد:‌ عوامل اورژانس حدود چهار دقیقه پس از اعلام این حادثه در محل حاضر شده و اقدامات خود برای امدادرسانی به افراد حاضر در این خودرو را آغاز کردند که متاسفانه مشخص شد که سه تن در این حادثه جان خود را به دلیل شدت جراحات وارده از دست داده‌اند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور افزود: یک تن نیز در این حادثه دچار مصدومیت شده بود که برای ادامه روند رسیدگی به درمان از سوی عوامل اورژانس با یک دستگاه آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.به گفته وی، علت وقوع این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهنمایی  و رانندگی بررسی و اعلام خواهد شد.
برچسب ها: حوادث رانندگی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *