به روز شده در ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۲۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ ساعت ۱۳:۲۸
کد مطلب : ۳۴۰۰۶۲

رونالدو تایید کرد: در اولدترافورد می‌مانم

گروه ورزشی: کریستیانو رونالدو از قصدش برای ماندن در منچستریونایتد گفته و معتقد است در دوران اریک تن هاخ چیزهایی هست که در یونایتد باید تغییر کند.
رونالدو تایید کرد: در اولدترافورد می‌مانم
کریستیانو رونالدو به صورت ضمنی از قصد خود برای ماندن در منچستریونایتد خبر داد و با اعلام اینکه از شرایطش در باشگاه راضی است شایعات درباره جدایی خود را عملا تکذیب کرد. رونالدو معتقد است یونایتد در دوران سرمربی جدیدش اریک تن هاخ می‌تواند جام قهرمانی بدست بیاورد ولی چیزهایی در باشگاه نیاز به تغییر دارد.
پیش از این شایعاتی درباره آینده رونالدو مطرح شده بود ولی تن هاخ بعد از منصوب شدن به عنوان سرمربی یونایتد اعلام کرد کریستیانو بخشی از برنامه‌هایش خواهد بود. صحبتهای تازه رونالدو حالا عملا خط بطلانی بر شایعات مربوط به جدایی او کشیده است.

کریستیانو در مصاحبه با وبسایت رسمی باشگاه منچستریونایتد گفت:" من هنوز از اینکه اینجا هستم خیلی خوشحالم".
رونالدو در ادامه این مصاحبه به درخشش یونایتد در دوران هدایت اریک تن هاخ ابراز امیدواری کرد و گفت:" می‌دانم تن هاخ در آژاکس کار بزرگی کرده است. او مربی باتجربه‌ای است ولی ما باید به او زمان بدهیم. شرایط در یونایتد باید همانطور که او می‌خواهد تغییر کند و البته من امیدوار به موفقیت او هستم. چرا که اگر سرمربی موفق باشد کل باشگاه منچستریونایتد موفق خواهد بود. برای سرمربی بهترین آرزوها را دارم".