به روز شده در ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۲۰:۴۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ ساعت ۱۲:۱۱
کد مطلب : ۳۴۰۲۰۹

تصمیم نهایی کریم باقری در خصوص پرسپولیس

تصمیم نهایی کریم باقری در خصوص پرسپولیس
گروه ورزشی:آنالیزور تیم فوتبال پرسپولیس به کادرفنی تیم ملی کشورمان اضافه شد. تیم ملی فوتبال ایران چند روزی است که برای آماده سازی در بازی های جام جهانی قطر به این کشور سفر کرده است. تیم دراگان اسکوچیچ با اضافه شدن ملی پوشان شکل کامل‌تری به خود گرفته و تمرینات را به شکل جدی‌تری دنبال می‌کند.
 
سومین جلسه تمرین ملی فوتبال کشورمان در اردوی دوحه قطر، شب گذشته در زمین ارسال که یکی از زمین‌های تمرینی تیم‌ها در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است و فاصله‌ای نزدیک و حدود ۱۰ دقیقه‌ای با هتل روتانا، محل اقامت شاگردان دراگان اسکوچیچ در این شهر دارد، برگزار شد. تغییر محل زمین تمرین تیم ملی از السد به ارسال، کار را برای بازیکنان و و کادرفنی راحت تر کرده است.

یکی از نکات مهم و قابل توجه تمرین شب گذشته تیم ملی، حضور مهرداد خانبان در آن بود. در شرایطی که پیش از این عنوان شده بود خانبان و باقری باید یا در تیم ملی یا در پرسپولیس کار کنند، آنالیزور پرسپولیس پس از اتمام بازی های این تیم در لیگ برتر به اردوی تیم ملی اضافه شد و اکنون قرار است به عنوان آنالیزور در کنار اسکوچیچ کار کند. با این تفاسیر باید دید ادامه همکاری او با پرسپولیس به چه شکلی پیش خواهد رفت.البته کریم باقری، مربی تیم ملی پس از گذشت سه روز از آغاز اردوی تیم در دوحه همچنان به جمع ملی پوشان اضافه نشده و با این تفاسیر به نظر می‌رسد تمایل دارد فعالیتش را فقط در پرسپولیس ادامه بدهد.
 
مرجع : خبرورزشی
برچسب ها: کریم باقری
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *