به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۲:۲۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ ساعت ۰۸:۴۵
کد مطلب : ۳۴۰۵۱۷

ستاره استقلال هم ساز جدایی کوک کرد؟

گروه ورزشی: تیم فوتبال استقلال قهرمان فصل گذشته رقابت‌ها با از دست دادن سرمربی خود از این لحاظ حال و روز خوشی ندارد و مدیران این باشگاه دربه‌در دنبال آن هستند تا هرچه سریع‌تر تکلیف جانشین فرهاد مجیدی را روشن کنند.
ستاره استقلال هم ساز جدایی کوک کرد؟
تیم فوتبال استقلال قهرمان فصل گذشته رقابت‌ها با از دست دادن سرمربی خود از این لحاظ حال و روز خوشی ندارد و مدیران این باشگاه دربه‌در دنبال آن هستند تا هرچه سریع‌تر تکلیف جانشین فرهاد مجیدی را روشن کنند. این درحالی است که مذاکرات فشرده برای نشستن روی نیمکت استقلال برای فصل آینده همچنان ادامه دارد و در این بین از جواد نکونام به‌عنوان محتمل‌ترین گزینه جایگزینی مجیدی نام برده می‌شود. درحالی‌که هنوز تکلیف کادرفنی آبی‌ها مشخص نیست هواداران استقلال یک نگرانی دیگر هم دارند مبنی‌بر اینکه این باشگاه هنوز به‌صورت رسمی وارد بازار نقل‌وانتقالات نشده و چه‌بسا تعلل در این امر باعث شود این تیم برای فصل جدید با تیمی متزلزل کار را آغاز کند.
طبق شنیده‌ها در تماسی که از سوی باشگاه استقلال با بازیکنان تمدیدی این تیم به‌تازگی گرفته شده است به آنها اعلام شده صبر کنند تا تکلیف کادرفنی باشگاه مشخص شود. البته برخی از این دسته بازیکنان مانند روزبه چشمی برای سپری کردن دوران تعطیلی راهی خارج از کشور شده‌اند و فعلا از لحاظ حضوری به آنها دسترسی وجود ندارد. همچنین طبق شنیده‌ها از سوی برخی نزدیکان امیرحسین حسین‌زاده، مهاجم جوان استقلال این بازیکن با وجود داشتن قرارداد به‌مدت یک فصل دیگر با آبی‌ها، تمایل خود برای جدایی از استقلال را به گوش مسئولان این باشگاه رسانده است.
برچسب ها: باشگاه استقلال
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *