به روز شده در ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۹:۲۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ ساعت ۱۷:۲۵
کد مطلب : ۳۴۱۱۱۹

قابلیت جدید واتس‌اپ برای تمام کاربران فعال شد

قابلیت جدید واتس‌اپ برای تمام کاربران فعال شد
گروه فناوری: کاربران واتساپ از این پس قادر به ساخت گروه هایی با حداکثر ۵۱۲ نفر هستند. این یعنی WhatsApp محدودیت تعداد کاربران گروه‌ها را افزایش داده است.به تازگی پیام‌رسان واتساپ تعداد شرکت‌کنندگان در یک مکالمه گروهی را از ۸ به ۳۲ نفر افزایش داده است. اکنون نوبت به افزایش تعداد کاربران مجاز در یک گروه رسیده و واتساپ آن را به ۵۱۲ نفر رسانده است.بله درست خواندید، شما از این پس می‌توانید گروه‌هایی تا ۵۱۲ عضو داشته باشید. چندین هفته بود که این ویژگی به صورت آزمایشی برای عده‌ای از کاربران فعال شده بود، اما حالا در اختیار تمام کاربران پلتفرم‌های آی او اس، اندروید و نسخه دسکتاپی WhatsApp قرار گرفته است.

ساخت گروه در واتساپ با حداکثر ۵۱۲ نفر
برای ساخت گروه هایی تا ۵۱۲ نفر در واتساپ شما باید حداقل نسخه ۲۲.۱۲.۰.۷۳ واتساپ را روی گوشی آیفون و نسخه ۲.۲۲.۱۳.۱۰ را روی گوشی اندرویدی خود نصب کرده باشید. بنابراین مطمئن شوید که آخرین نسخه این پیام‌رسان روی دستگاه شما نصب است. و اما اگر بعد از بروزرسانی متوجه شدید که این قابلیت برایتان فعال نشده هم نگران نشوید، ۲۴ ساعت منتظر بمانید تا پس از آن، محدودیت تعداد کاربران گروه ۵۱۲ نفره برای شما هم فعال شود.

واتساپ در کنار افزایش محدودیت تعداد کاربران گروه‌ها به ۵۱۲ نفر ، همچنین اعلام کرده است که در حال کار روی قابلیت استخراج بکاپ‌ها چت کاربران از طریق Google Drive در یک نسخه بتا روی سیستم‌های اندرویدی است. WABetaInfo گزارش می‌دهد این قابلیت روی نسخه ۲.۲۲.۱۳.۱۱ واتساپ اندروید آزمایش شده است و بکاپ آن شامل تمام تاریخچه چت‌های کاربر شامل متن‌ها، تصاویر، ویدیوها و سایر فایل‌های چندرسانه‌ای می‌شود. اگرچه مشخص نیست چه زمانی این قابلیت به بهره‌برداری عمومی برسد.

به بحث خودمان بازمی‌گردیم، در حال حاضر اگر می‌خواهید ببینید که آیا شما هم قادر به ساخت گروه‌های ۵۱۲ نفره هستید، ابتدا اپلیکیشن واتساپ را باز کنید و روی گزینه New Group از بالای صفحه بزنید. اگر این ویژگی برای شما فعال شده بود، تعداد کاربران به صورت ۰/۵۱۲ به نمایش درمی‌آید.
برچسب ها: واتس اپ