به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۶:۱۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ ساعت ۱۳:۰۳
کد مطلب : ۳۴۱۴۶۸

کرونا بازگشایی مدارس در چین را به تاخیر انداخت

کرونا بازگشایی مدارس در چین را به تاخیر انداخت
گروه جامعه:با شناسایی چند بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹، مقامات پایتخت چین بازگشایی مدارس را در این شهر به تعویق انداختند.مقامات چین روز گذشته (شنبه) اعلام کردند: طبق برنامه ریزی قبلی قرار بود دانش آموزان مدارس پکن از روزهای آینده در کلاسهای درس حضور پیدا کنند اما با شناسایی چند مورد ابتلا حضور بیشتر دانش آموزان در مدرسه به زمان دیگری موکول خواهد شد.
 
چین که از ابتدای آغاز همه گیری کووید-۱۹ سیاست کووید صفر را به منظور مهار بیماران جدید در پیش گرفته است در ماه های اخیر و تشدید شیوع بیماری با انتقادهایی مواجه بوده است. در شانگهای، قرنطینه طولانی مدت اعمال شد و در پکن نیز مدارس تعطیل و کارمندان مجبور شدند از خانه وظایف خود را انجام دهند.پیش تر مقامات پکن اقدام به برداشتن برخی از محدودیتهای کرونایی کرده بودند اما شناسایی موارد جدید ابتلا موجب شد تا مقامات به بازگرداندن برخی محدودیتها اقدام کنند.به گزارش مدیکال اکسپرس، مقامات پکن اعلام کردند بیشتر دانش آموزان مقاطع ابتدایی و راهنمایی از روز دوشنبه باید از طریق آنلاین تحت آموزش قرار گیرند.
برچسب ها: ویروس کرونا چین
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *