به روز شده در ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۵:۴۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ ساعت ۱۰:۵۸
کد مطلب : ۳۴۱۸۱۳
فرهاد با گزینه سرخابی‌ها تماسی نداشته است

تکذیب شد: مجیدی، سعید صادقی را نمی‌خواهد

گروه ورزشی: نزدیکان فرهاد مجیدی هرگونه تماس این سرمربی با سعید صادقی و مدیر برنامه‌ی او را تکذیب کردند.
تکذیب شد: مجیدی، سعید صادقی را نمی‌خواهد
سعید صادقی هدف نخست نقل و انتقالاتی دو تیم بزرگ پایتخت است. بازیکنی که با به ثمر رساندن 6 گل و دادن 14 پاس گل، موثرترین بازیکن لیگ بیست و یکم لقب گرفت و اکنون هر دو تیم استقلال و پرسپولیس در پی جذب این بازیکن هستند و گل گهر نیز تلاش هایش را برای تمدید قرارداد این بازیکن آغاز کرده است.
امروز اخباری مبنی بر تمایل یک تیم اماراتی به صادقی در رسانه ها مطرح شد در ادامه نیز پای فرهاد مجیدی به میان آمد و شایعاتی در فضای مجازی مطرح شد که تیم مورد نظر، اتحاد کلباء است که سرمربی فصل گذشته استقلال را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کرده است.
از زمان حضور مجیدی در این تیم اماراتی، شایعاتی درخصوص تمایل فرهاد مجیدی به جذب بازیکنان ایرانی مطرح شد. امیرحسین حسین زاده، نخستین نامی بود که برخی مدعی شدند مجیدی قصد دارد او را با خود به امارات ببرد اما در نهایت این خبر قویا از سوی نزدیکان فرهاد تکذیب و اعلام شد که وینگر جوان استقلال در لیست مجیدی قرار ندارد.
پس از بازگشت کاروان تیم ملی از دوحه، صادقی در فرودگاه و در جمع خبرنگاران حاضر شد. او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا فرهاد مجیدی سرمربی اتحاد کلبای امارات، شخصا با او صحبت کرده است، گفت: خیر، فکر می‌کنم با مدیر برنامه‌هایم صحبت شده است.
پس از این ادعای سعید صادقی، خبرنگار ورزش سه در تلاش برای کسب اطلاع از علاقه مجیدی به جذب بهترین پاسور لیگ برتر موفق شد با نزدیکان سرمربی فصل قبل استقلال تماس حاصل کند و آنها قویا هر گونه مذاکره با این بازیکن و یا مدیربرنامه های او را تکذیب کرده و مدعی شدند که سعید صادقی تحت هیچ عنوانی در لیست خرید مجیدی قرار ندارد.
بدین ترتیب در صورتی که سعید صادقی از امارات پیشنهادی داشته باشد، تیم خواهان او اتحاد کلباء نیست و این بازیکن در لیست مورد نظر مجیدی قرار ندارد و تا به امروز نام هیچ بازیکن ایرانی در فهرست فرهاد دیده نمی‌شود.
برچسب ها: فرهاد مجیدی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *