به روز شده در ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۱:۰۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ ساعت ۱۱:۴۹
کد مطلب : ۳۴۲۰۶۶

پاره کردن چرخ‌ خودرو باعث فوت دختربچه شد

پاره کردن چرخ‌ خودرو باعث فوت دختربچه شد
گروه حوادث: آسیب رساندن به چرخ های آمبولانس اورژانس باعث فوت دختر بچه ۲ ساله‌ای که ایست قلبی کرده بود، شد.به گزارش تسنیم، حوالی ساعت ۱۴:۴۲ دقیقه روز گذشته (سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱) در تماس با مرکز ۱۱۵ اورژانس تهران گزارش ایست قلبی دختر بچه‌ ای ۲ ساله به این مرکز اعلام شد که نیروهای اورژانس در کمترین زمان ممکن خود را به محل حادثه در خیابان شهید بهشتی رساندند.

به دلیل شرایط ترافیکی این خیابان و نبود جای پارک مناسب و حال وخیم دختربچه به ناچار نیروهای اورژانس تهران برای نجات جان بیمار، آمبولانس را در خط ویژه با رعایت اصول ایمنی و تردد خودروهای دیگر پارک می‌کنند. تکنسین‌های اورژانس خود را به سرعت به آدرس کودک بدحال رسانند و با کودک کم جان دختر بچه روبرو می‌شوند، بلافاصله وظیفه ذاتی خود که نجات جان یک انسان است را آغاز و اقدامات احیا قلبی ریوی را شروع می‌کنند. خوشبختانه عملیات احیا کودک با موفقیت انجام می‌شود و شرایط حال کودک رو به بهبودی پیش می‌رود.

اما وقتی نیروهای اورژانس پس از عملیات احیا قصد انتقال بیمار به آمبولانس را داشتند، متوجه می‌شوند دو عدد از چرخ‌های آمبولانس توسط فردی ناشناس آسیب رسیده و لاستیک پنچر شده ، نیروهای اورژانس با مشاهده این وضعیت برای انتقال بیمار درخواست حضور آمبولانس دیگری را می‌دهند که آمبولانس دوم در محل حاضر شد اما متأسفانه طولانی شدن روند انتقال به دلیل اتفاق به وجود آمده باعث وخامت مجدد حال کودک شده و جان خود را از دست می‌دهد و با تمام تلاش‌های نیروهای اورژانس نیز کمکی بر نمی‌آید.گفتنی است؛ اداره حقوقی مرکز اورژانس تهران پیگیر پرونده این کودک در مراجع قضائی است.
برچسب ها: حوادث ایران