به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۰:۰۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ ساعت ۱۴:۲۰
کد مطلب : ۳۴۲۱۲۰

وزش باد خیلی شدید در برخی مناطق تهران

وزش باد خیلی شدید در برخی مناطق تهران
گروه جامعه: بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان صاف تا کمی ابری، گاهی همراه با وزش باد و در بعضی ساعت‌ها به‌ویژه در ساعات بعداز ظهر امشب و فردا (۲۵ و ۲۶ خردادماه) همراه با وزش باد شدید گاهی خیلی شدید و خیزش گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.
 
به گزارش ایسنا بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمان صاف تا کمی ابری، گاهی همراه با وزش باد و در بعضی ساعت‌ها به‌ویژه در ساعات بعداز ظهر و امشب و فردا (۲۵ و ۲۶ خردادماه) همراه با وزش باد شدید گاهی خیلی شدید، خیزش گرد و خاک همراه با کاهش دید و کیفیت هوا و در مناطق جنوبی و غربی با احتمال وقوع توفان لحظه‌ای گرد و خاک پیش بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۴۱ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.آسمان تهران فردا (۲۶ خرداد ‌ماه) صاف و وزش باد و از بعدازظهر وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک با حداقل دمای ۲۳ و حداکثر دمای ۳۶ درجه سانتیگراد و طی ‌جمعه ( ۲۷ خردادماه) صاف و وزش باد با حداقل دمای ۲۴  و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
برچسب ها: هواشناسی تهران
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *