به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۳:۵۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ ساعت ۱۸:۲۳
کد مطلب : ۳۴۲۴۱۶

خوابی که ایلان ماسک برای توییتر دیده است

خوابی که ایلان ماسک برای توییتر دیده است
گروه فناوری: ایلان ماسک در یک تماس تلفنی با کارمندان Twitter گفته است که شبکه اجتماعی توییتر برای موفقیت بیشتر باید امکاناتی شبیه WeChat و TikTok داشته باشد.ایلان ماسک روز پنجشنبه به کارمندان توییتر گفته است که این کمپانی اگر می‌خواهد به هدف ۱ میلیارد کاربر برسد، باید شبیه به اپلیکیشن‌های WeChat و TikTok شود. در واقع وقتی از ماسک سوال شده که چگونه پایگاه کاربری و تعامل کاربران در این شبکه اجتماعی رشد می‌کند، ماسک توضیح داده است که این اپلیکیشن باید ابزارهای بیشتری را ارائه کند تا مطمئن شود مردم هم در جهت سرگرمی و هم اطلاع‌رسانی از توییتر استفاده کنند. او توییتر را با سوپر اپلیکیشن چینی WeChat مقایسه کرده است که ترکیبی از شبکه اجتماعی، شبکه پرداختی، سرگرمی و بازی است.

ماسک سپس در این کنفرانس ویدیویی گفته است که WeChat هیچ جایگزینی در خارج از چین ندارد. به اعتقاد او کاربران چینی بیشتر کارهایشان را در وی‌چت انجام می‌دهند و اگر بتوان از آن الگوبرداری کرد و توییتر را هم شبیه WeChat کرد، این کمپانی به موفقیت بزرگی دست پیدا می‌کند.

مالک آینده توییتر همچنین اپلیکیشن TikTok را نیز به خاطر الگوریتم‌ها و خسته کننده نبودنش تحسین کرده و گفته است که توییتر را هم می‌توان به همان جذابیت رساند. در عین ماسک روی بهتر بودن توییتر در انتشار اخبار نیز تأکید کرده است. او می‌گوید توییتر می‌تواند در اطلاع رسانی مسائل مهم به مردم بهتر باشد.در طول این تماس ویدیویی، ماسک تأکید کرده است که توییتر باید بیشتر روی حق اشتراک و خدمات پرداختی خود تمرکز کند و کاربران باید برای تأیید اعتبار خود، مبلغی را پرداخت کنند. علاوه بر این باید روی برخی از توییت‌ها برچسب «کنایه‌آمیز» زده شود تا هدف آن توییت مشخص شود.

ماسک در صورت خرید توییتر، تغییرات گسترده‌ای انجام می‌دهد
اظهارات ماسک در مکالمه ویدیویی با کارمندان توییتر نشان می‌دهد که اگر او موفق به خرید این شرکت شود، تغییرات گسترده‌ای در این شبکه اجتماعی ایجاد خواهد کرد. او می‌خواهد کمپانی Twitter هم از نظر مالی منظبت‌تر شود، اما در عین حال مخالف ادامه کار کارمندان ارشد خود به صورت دورکاری است. اگرچه ایلان ماسک گفته بود که پس از تصاحب توییتر علاقه چندانی به مدیرعاملی آن را ندارد، اما این اظهارات نشان می‌دهد که به وضوح در تصمیمات تجاری و کاربردی محصول شرکت خواهد کرد.
برچسب ها: ایلان ماسک
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *