به روز شده در ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۱:۰۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ ساعت ۱۰:۳۹
کد مطلب : ۳۴۲۴۶۴

مقصداحتمالی ‌ستاره های‌سرخابی کدام تیم است؟

مقصداحتمالی ‌ستاره های‌سرخابی کدام تیم است؟
گروه ورزشی: نشریه اماراتی در گزارشی به آینده دو بازیکن ملی پوش ایرانی شباب الاهلی پرداخت.به گزارش همشهری آنلاین مهدی قائدی و احمد نوراللهی دو بازیکن ملی پوش کشورمان هستند که در فصل گذشته برای شباب الاهلی دبی به میدان رفتند و هنوز تکلفیشان با این تیم اماراتی در فصل آینده مشخص نشده است.
نشریه «البیان» امارات در گزارشی آینده ۵ لژیونر شباب الاهلی را پیش بینی کرد و نوشت: به نظر می رسد سران باشگاه الاهلی به دنبال فروش قرضی مهدی قائدی و توماسن اولسن در تابستان هستند.

کارتابیا ستاره آرژانتینی رضایت ژاردیم سرمربی جدید شباب الاهلی را برای ماندن در فصل آینده جلب کرده است. احمد نوراللهی و عزیز جانیف دو لژیونر دیگر تیم هم هنوز تصمیم نهایی درباره شان گرفته نشده است. ژاردیم از میان دو بازیکن ایرانی و ازبک یکی را انتخاب می کند و به نظر می رسد جانیف شانس بیشتری برای ماندن در شباب الاهلی نسبت به نوراللهی دارد.
 
مهدی قائدی طبق گزارش رسانه های امارات از سوی باشگاه اتحاد کلباء با درخواست فرهاد مجیدی پیشنهادی دریافت کرده است و به نظر می رسد ستاره ایرانی دوباره شاگرد مجیدی خواهد شد.در صورت جدایی نوراللهی هم باید دید این بازیکن در امارات مشتری خواهد داشت یا مجبور به بازگشت به لیگ ایران و پرسپولیس خواهد شد.