به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۲۱:۳۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ ساعت ۱۴:۴۰
کد مطلب : ۳۴۲۵۶۱
ماتئوس:

جام جهانی در شرایط خوبی برگزار می‌شود

جام جهانی در شرایط خوبی برگزار می‌شود
گروه ورزشی: اسطوره فوتبال آلمان تاکید کرد که جام جهانی ۲۰۲۲ قطعا در شرایط خوبی برگزار خواهد شد.به گزارش ایسنا، لوتار ماتئوس اسطوره فوتبال آلمان که در قطر حضور داشت، احساس می کند شرایط در این کشور  برای جام جهانی زمستانی ایده آل خواهد بود. او درباره برگزاری جام جهانی در قطر گفت: سال ۱۹۸۶ در مکزیک هوا بسیار گرم بود، در مونتری درجه هوا ۴۵ درجه بود. در جام جهانی ۱۹۹۴ آمریکا درجه هوا ۵۰ درجه بود اما در این دوره بازی‌ها در زمانی برگزار می شود که شرایط هوایی خوبی حکم‌فرما خواهد بود. 
 
ماتئوس که ۱۵۰ بازی ملی در کارنامه دارد، گفت: یک جشن فوتبال بزرگ در قطر خواهیم داشت. بازی های سطح بالایی خواهیم داشت. لیگ ها و کشورها باید خودشان را با زمان برگزاری این رقابت‌ها وفق دهند. این بار بوندسلیگا یک هفته قبل از جام جهانی متوقف می شود، بنابراین با سایر جام های جهانی متفاوت است. شما باید راه درست و بهترین راه را برای آماده سازی پیدا کنید.آلمان که در دور گروهی در سال ۲۰۱۸ حذف شد، در کنار اسپانیا، ژاپن و کاستاریکا در گروه سختی قرار دارد. ماتئوس بر این باور است که فلیک، مربی فعلی آلمان عملکرد بهتری نسبت به کاری که لوو در چند سال اخیر خود در آلمان انجام داد، انجام داده است.  

قهرمان چهار دوره جام جهانی سال گذشته با  یواخیم لوو خداحافظی کرد و هانسی فلیک هم تیمی ماتئوس در تیم ملی آلمان و بایرن مونیخ را به عنوان سرمربی انتخاب کرد. ماتئوس گفت:  فلیک بهتر از  لوو کار می‌کند. او با بازیکنان رو در رو ارتباط برقرار می کند و دلیل تصمیم گیری هایش را به بازیکنانش توضیح می دهد.او به آنها توضیح می‌دهد که دلیل انتخاب یک بازیکن نسبت به دیگری چیست. فکر می کنم برای هر بازیکنی خیلی مهم است که بداند چرا بازی نمی کند. او صادق است و شما او را باور دارید. تحت هدایت هانسی فلیک، معتقدم شاید آلمان بتواند قهرمان شود.

ماتئوس در پایان درباره شانس تیم ها برای قهرمانی در این دوره گفت:‌ بازی در جام جهانی همیشه سخت است. چیزهای کوچک تفاوت را ایجاد می‌کنند. برزیل یکی از مدعیان است اما به این معنا نیست که آنها به راحتی قهرمان جام جهانی خواهند شد. فرانسه می تواند از عنوان قهرمانی خود دفاع کند. برزیل، فرانسه، آلمان، انگلیس، اسپانیا، آرژانتین و پرتغال تیم های مدعی هستند. 
برچسب ها: فوتبال جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *