به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۲۱:۳۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ ساعت ۱۷:۲۱
کد مطلب : ۳۴۲۵۷۶

بازیکن پیشین یونایتد: تیم ایران را نمی‌شناسم

بازیکن پیشین یونایتد: تیم ایران را نمی‌شناسم
گروه ورزشی: بازیکن پیشین منچستریونایتد و چلسی عقیده دارد ولز همراه انگلیس از گروه دوم به دور بعدی صعود خواهد کرد.به گزارش ایسنا، میکی توماس، بازیکن ولزی پیشین منچستریونایتد و چلسی درباره گروه دوم جام جهانی گفت: ولز هیچ ترسی از رویارویی با انگلیس ندارد. چرا باید از انگلیس بترسیم؟ ما در گذشته ثابت کرده‌ایم که می‌توانیم نتیجه بگیریم. همه تیم‌ها از بازی کردن مقابل انگلیس لذت می‌برند و ما هم دوست داریم این را در جام جهانی نشان دهیم. انگلیس چیزی را که داشته از دست داده و آن ذهنیت برنده شدن این تیم است که از بین رفته است. به نظر می‌رسد انگلیس با مشکلاتی روبه‌رو است. این نکته هم هست که فشار زیادی روی انگلیس است که روی بقیه تیم‌ها نیست.
 
او در ادامه صحبت‌هایش گفت: گرت ساوت گیت مدت زیادی است که هدایت انگلیس را برعهده داشته است و کار بزرگی انجام داده است اما شما فقط در صورتی مربی بزرگ می‌شوید که بتوانید قهرمانی بیاورید. پس فشار زیادی هم روی ساوت گیت است. در مورد سایر تیم‌های گروه ایران و آمریکا اطلاعات زیادی ندارم اما این را می‌دانم ایالات متحده آن قدرتی در فوتبال نیست که قبلا بود، بنابراین انگلیس و ولز باید از این گروه صعود کند.توماس هم‌چنین معتقد است این  آخرین تورنمنت بزرگ برای گرت بیل، آرون رمزی و جو آلن است و به همین خاطر این بازیکنان تمام تلاش خود را باید برای صعود به کار گیرند. 
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *