به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۰۳:۵۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ ساعت ۰۹:۵۳
کد مطلب : ۳۴۲۶۳۴

جدیدترین اطلاعات از «بازی مرکب ۲»

جدیدترین اطلاعات از «بازی مرکب ۲»
گروه فرهنگی:خالق مجموعه «بازی مرکب» در مصاحبه تازه خود از قسمت دوم این سریال گفت. سریال کره ای «بازی مرکب» پس از انتشارش در ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۱ به سرعت به یک پدیده بین المللی تبدیل شد، اما قبل از این که این سریال به محبوب ترین سریال تمام دوران نتفلیکس تبدیل شود، هوانگ دونگ-هیوک خالق این مجموعه از وجودش برای این سریال هزینه داد به طوری که ۶ تا از دندان هایش در طول مرحله تولید از دست رفت. او البته گفت که با پولی که از این مجموعه به دست آورد دیگر مشکل دندان ندارد و با ایمپلنت همه آن را درست کرده است.

معروف است که هوانگ سال ها پیش از ساختن «بازی مرکب»، براساس داستان درگیری های مالی خودش در زمان رکود بزرگ، رویای تولید این سریال را در سر پرورانده بود. او همه قسمت های این سریال را نوشت و کارگردانی کرد.
هوانگ درباره قسمت دوم این مجموعه که در حال نوشتن فیلمنامه آن است در مصاحبه تازه خود گفت: افراد بیشتری را برای کمک استخدام کرده ام.

این کارگردان کره ای همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا فصل دوم «بازی مرکب» پایان این مجموعه خواهد بود نیز گفت: مطمئن نیستم گفتن این حرف دشوار است. شاید بله و شاید هم نه. بیایید بگویم احتمال آن نصف نصف است.هوانگ در پاسخ به افزایش احتمالی بودجه این قسمت نیز چنین عنوان کرد: «بازی مرکب ۲» بودجه بیشتری دارد، من نمی توانم به شما بگویم که چقدر بیشتر است، اما بله، ما بودجه بیشتری در این مجموعه خواهیم داشت.
برچسب ها: سریال بازی مرکب
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *