به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۰۳:۵۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ ساعت ۱۰:۱۸
کد مطلب : ۳۴۲۶۴۶

کیهان: محافظان «پمپئو» را با پول بیشتری می‌توان خرید و او را تِـرور کرد

کیهان: محافظان «پمپئو» را با پول بیشتری می‌توان خرید و او را تِـرور کرد
گروه سیاسی: روزنامه کیهان در ستون «گفت و شنود» شماره امروز خود بار دیگر ضمن تهدید وزیرخارجه دولت ترامپ نوشت:گفت: پریشب «مایک پمپئو»، وزیر امور خارجه سابق آمریکا با شبکه خبری العربیه درباره ترور شهید سلیمانی مصاحبه داشت.گفتم:‌ قرار بود مصاحبه حضوری باشد ولی پمپئو جرأت نکرد حتی به خبرنگار العربیه که از نوکران سینه‌چاک آل‌سعود و آمریکاست اجازه حضور بدهد و به صورت مجازی مصاحبه کرد! او به شدت هراسناک بود و چند بار گفت ایرانی‌ها می‌خواهند من و ترامپ را بکشند.
 
گفت: کم‌فروشی کرده! چون او و ترامپ و همه کسانی که در شهادت سردار سلیمانی دست داشته‌اند باید کشته شوند.گفتم: ولی پایگاه «واشنگتن ‌اگزماینر» اعلام کرده که دولت فدرال آمریکا ماهیانه دو میلیون و صد و هفتاد و پنج هزار دلار برای حفاظت از پمپئو هزینه می‌کند! و به محافظان او حقوق‌های کلان می‌دهند!
 
گفت: اولاً؛ محافظان را با پول بیشتری می‌توان خرید. ثانیاً؛ بایدن و اطرافیانش دل خوشی از ترامپ و پمپئو ندارند و از مرگ آنها استقبال می‌کنند و اگر به کسی نگویی شایع شده برخی از مخالفان ترامپ چراغ سبز هم نشان داده‌اند. ثالثاً؛ آمریکا برای مقابله با ایران هزاران میلیارد دلار هزینه کرده ولی تاکنون نتوانسته هیچ غلطی بکند. رابعاً؛ ده‌ها راه دیگر برای هلاکت آنها وجود دارد و خامساً؛ باید مدتی با ترس از مرگ زندگی کنند و... گفتم: یک گلوله به سر یارو شلیک کرده بودند، چند ساعت طول کشید تا مُرد! گلوله توی کله یارو دنبال مغز می‌گشت و بالاخره پیداش کرد!
برچسب ها: روزنامه کیهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۴۰۱/۰۳/۲۹ ۱۱:۴۹
این کیهان ......... نیست؟؟؟؟؟؟؟؟ (389405)
۱۴۰۱/۰۳/۲۹ ۱۲:۰۷
چرا پول مردم فقیر ... مگر درد را درمان می‌کند جوانان بیکار
افسرده ششدن چرا ... (389407)
محمد علی
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۳/۲۹ ۱۸:۴۹
نه چرا این کار پر هزینه رو انجام بدیم آقای کیهان. گروگان بگیریم بعد در ازای آزادیش کلی ارز وارد کشور کنیم. البته این نظر من نیست یکی از بزرگان کشور پیشنهاد داده بود. حتما همه به یاد دارن (389426)