به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۷:۴۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ ساعت ۱۱:۴۱
کد مطلب : ۳۴۲۶۸۷

اولین واکنش یوونتوس به انتقال احتمالی دیبالا به اینتر

گروه ورزشی: پیراهن پائولو دیبالا، ستاره سابق بیانکونری از سایت فروشگاه باشگاه یوونتوس خارج شده است.
اولین واکنش یوونتوس به انتقال احتمالی دیبالا به اینتر
در اواخر فصل گذشته بود که باشگاه یوونتوس رسما اعلام کرد برای تمدید قرارداد با پائولو دیبالا به توافق نرسیده و این بازیکن بعد از هشت سال از این باشگاه جدا خواهد شد. اخبار حاکی از آن است که پائولو دیبالا با باشگاه اینتر به توافق رسیده و فصل بعد برای این تیم به میدان خواهد رفت. این بدترین خبر ممکن برای هواداران یوونتوس است و احتمالا فصل بعد و هنگام بازگشت پائولو دیبالا به تورین، مورد سرزنش هواداران قرار خواهد گرفت.

اما جالب اینجاست خبر جدایی بازیکنانی مانند آلوارو موراتا، فدریکو برناردسکی و جرجینیو کیه‌لینی نیز در تابستان امسال از باشگاه منتشر شد، اما همچنین پیراهن‌های آنها برای فروش در وب‌سایت رسمی یوونتوس باقی مانده و البته این موضوع در مورد پیراهن پائولو دیبالا صادق نیست. شماره 10 معتلق به ستاره سابق بیانکونری از سایت این باشگاه حذف شده و دیگر قابل خرید نیست. چند دلیل مختلف برای این حرکت از سوی رسانه‌های ایتالیایی عنوان شده است. 
یکی اینکه شماره 10 به خرید جدید و قریب الوقوع یوونتوس یعنی پل پوگبا واگذار خواهد شد. احتمال دیگر این است که هواداران یوونتوس از تصمیم آشکار پائولو دیبالا برای امضای قرارداد با رقیب اصلی این تیم یعنی اینتر احساس می‌کنند مورد خیانت قرار گرفته‌اند. لاجویا هفت سال را در تورین گذرانده، 293 بازی برای این باشگاه انجام داد و 115 گل نیز به ثمر رساند.
برچسب ها: پائولو دیبالا