به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۲۱:۳۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ ساعت ۱۳:۳۹
کد مطلب : ۳۴۲۷۲۰

آپارتمان‌های ۲ میلیاردی شرق تهران

آپارتمان‌های ۲ میلیاردی شرق تهران
گروه اقتصادی: در گزارش زیر به بررسی مشخصات آپارتمان‌های ۲ میلیاردی شرق تهران خواهیم پرداخت.محله‌های شرق تهران یکی از شلوغ‌ترین و محبوب‌ترین بخش‌های شهر تهران می‌باشند.مجیدیه یکی از محله‌های بسیار خوش مسیر شرق تهران است و شرایط این محله برای زندگی با توجه به دسترسی‌های این محله، مناسب است. واحدی ۴۸ متری در این منطقه که ۱۶ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ اتاق خواب داشته باشد ارزشی معادل ۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان دارد. همچنین برای خرید واحدی ۱۷ ساله در تهران‌نو با متراژ ۴۸ متر و ۱ اتاق خواب به سرمایه‌ای بالغ‌بر ۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

در روز‌های اخیر واحد آپارتمانی ۵۰ متری در نارمک که ۱۸ سال از ساخت آن گذشته باشد و یک خوابه باشد، معادل ۲ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است. همچنین واحد آپارتمانی ۴ ساله در پیروزی با متراژ ۷۳ متر و ۲ اتاق خواب، معادل ۲ میلیارد تومان معامله شده است.برای خرید واحد آپارتمانی ۴۶ متری در نیروهوایی که ۱۶ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ اتاق خواب داشته باشد، به بودجه‌ای معادل ۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

در روز‌های گذشته آپارتمانی در تهرانپارس‌شرقی با متراژ ۶۶ متر و ۱ اتاق خواب درحالی که ۱۹ سال از ساخت آن می‌گذرد با قیمتی معادل ۱ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان به فروش رسیده است. همچنین واحدی ۶۲ متری در همین محله که ۹ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد، معادل ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحد‌هایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.
مرجع : اقتصاد آنلاین
برچسب ها: بازار مسکن