به روز شده در ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۶:۱۰
 
۲
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ ساعت ۱۸:۴۰
کد مطلب : ۳۴۲۷۹۳

مرگ کودک جا مانده در خودرو بر اثر گرمازدگی

مرگ کودک جا مانده در خودرو بر اثر گرمازدگی
گروه حوادث: یک کودک ۴ ساله در رامهرمز (خوزستان)، به علت گرمازدگی و بسته بودن درب خودرو جان باخت.به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خوزتاب از خوزستان، ظهر شنبه ۲۸خرداد یک زن در رامهرمز بر اثر اتفاقی فوت می کند. خواهرِ فرد جان‌باخته به همراه برادر، همسر و دختر ۴ ساله‌شان برای شرکت در مراسم ترحیم به منزل پدری می روند اما فراموشی باعث دو اتفاق تلخ برای این خانواده در یک روز شد.

رییس اداره پزشکی قانونی رامهرمز در بیان جزئیات این خبر عنوان کرد: یک زوج جوان هنگام مراجعه به مراسم سوگواری خاله کودک، سایدا ۴ ساله را که در ماشین خواب بود، بجا می گذارند.دکتر غلامرضا حیدر نژاد افزود: والدین که تصمیم گرفتند بچه را از خواب بیدار نکنند، تحت تاثیر سوگواری، کودک خود را فراموش کردند.

وی افزود: این کودک چندین ساعت در هوای بسیار گرم در ماشین رها شده بود و در‌های ماشین قفل بودند.حیدرنژاد گفت: به دلیل استرس، شدت گرما و نبود اکسیژن، این دختر ۴ ساله جان باخت.رئیس پزشکی قانونی رامهرمز تصریح کرد: نتایج اولیه بررسی های جسد این کودک نیز فوت بر اثر گرمازدگی را تایید می کند.
برچسب ها: حوادث ایران
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *