به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۴:۳۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ ساعت ۰۸:۵۹
کد مطلب : ۳۴۲۸۲۰

تیتراژ جدید برنامه «مهمونی» با صدای «بچه»

تیتراژ جدید برنامه «مهمونی» با صدای «بچه»
گروه فیلم: موسیقی تیتراژ پایانی مجموعه «مهمونی»، در قسمت پانزدهم تغییر کرد. تا پیش از این، ایرج طهماسب با همراهی مجید توکلی ترانه تیتراژ پایانی را اجرا می‌کرد اما در قسمت پانزدهم ایرج طهماسب همراه بچه این ترانه را می‌خواند.
 
هوتن شکیبا علاوه بر اینکه با لحن بچه ترانه را اجرا می‌کند، گهگاه لحنش را تغییر می‌دهد و از طرف شاباش هم می‌گوید: «تشکر می‌کنم.» بین تشکر می‌کنم‌های شاباش، بچه‌ هم مدام می‌گوید: «آفرین.»نکته جالب ماجرا اینجاست که متن ترانه هم با توجه به ویژگی‌های بچه تغییراتی دارد. مثلا بچه به جای خواندن «رنگ‌های شاد و کلاف به کلاف، بیرون بیار و رویامو بباف» با لحن همیشگی خودش می‌گوید: «توروخدا رویامو بباف.» یا بعد از اینکه یک‌بار می‌خواند: «رویای منو بافتی؟ بله» برای بار دوم شاکی می‌شود و به جای اینکه در پاسخ «شادی رو انداختی؟» بگوید بله، می‌گوید: « گفتم آره دیگه.»

قسمت جالب‌تر در پایان تیتراژ است. بعد از «دور هم شب خوشی بلنده»، طبیعتا باید تیتراژ به پایان برسد اما بچه می‌پرسد: «خب تموم شد؟» و با لحنی مظلوم می‌گوید: «توروخدا تموم نشه.» و بعد که می‌بیند واقعا تمام شده می‌گوید: «از مادر نزاییده کسی اینو تموم کنه.» بعد هم انگار که طهماسب جلو دهانش را گرفته باشد باقی بدوبیراه‌هایش نامشخص می‌شود و نهایتا در همین حالت تیتراژ به پایان می‌رسد.»
....
برچسب ها: برنامه مهمونی