به روز شده در ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۹:۰۹
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ ساعت ۱۱:۴۴
کد مطلب : ۳۴۲۸۸۵

لغو ایران–آرژانتین مثل ایران–کانادا!

گروه ورزشی: به نظر می‌رسد لغو بازی های تدارکاتی دامن تیم ملی فوتسال ایران را هم گرفته است و دیدار تدارکاتی تیم ملی با آرژانتین در آستانه بازی‌های جام ملت‌ها برگزار نخواهد شد.
لغو ایران–آرژانتین مثل ایران–کانادا!
این اتفاق مشابه لغو دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال در برابر کانادا است به این خاطر که ابتدا همه مقدمات برگزاری این بازی مهیا شده بود.
وحید شمسایی، سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در پاسخ به این سوال که آیا دیدار دوستانه تیم ملی فوتسال ایران با آرژانتین به طور رسمی لغو شده است یا خیر گفت: نمی‌دانم. مکاتبه ما انجام شده بود، اما برخی کارها دست ما و فدراسیون نیست. دعوتنامه فدراسیون آرژانتین به ما رسید و اسامی بازیکنان تیم ملی را از ما خواستند، اما کار باید از طریق سفارتخانه پیگیری شود. اینکه می‌گفتند سیاست از فوتبال جداست، اصلا درست نیست و روسیه با همه قدرتی که دارد، در مسابقات هیچ رشته‌ای شرکت نمی‌کند. وقتی پروسه 2.5 ماهه هماهنگی مسابقه ناگهان متوقف می‌شود، نمی‌دانم چه مسئله‌ای در میان است. روز پنجشنبه با میرشاد ماجدی و احسان اصولی جلسه داشتیم و گفتم اگر بازی به‌خاطر مسائل خارجی لغو شود، می‌پذیرم، اما فدراسیون ما نباید کم‌کاری کند. سرمربی آرژانتین پیگیر وضعیت ما بود و از آرژانتینی‌ها می‌خواهیم دلیل این تصمیم را به ما بگویند.
وحید شمسایی در پاسخ به این سوال که برنامه تیم ملی فوتسال برای جایگزینی دیدار با آرژانتین چیست؟ اینگونه توضیح داد: با سرمربی اسپانیا مذاکره کرده‌ایم و ماجدی گفت این تیم را به ایران بیاوریم. ما در نامه‌های خود به کشورهای صاحب سبک فوتسال، درخواست بازی رفت و برگشت می‌کنیم. اگر چاره‌ای نداشته باشیم، در تورنمنت تایلند شرکت می‌کنیم و نامه سفر به این کشور را زده‌ایم. اگر بخواهیم به تایلند برویم، باید از غرب به شرق آسیا سفر کنیم؛ سپس به مرکز قاره می‌آییم و بعد به غرب آسیا بازمی‌گردیم. تغییر ساعت زیادی خواهیم داشت و سفر ما تا تایلند هشت ساعت طول می‌کشد.
برچسب ها: فوتسال ايران