به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۴:۲۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ ساعت ۱۲:۲۹
کد مطلب : ۳۴۲۹۱۰

دو فرنگی‌کار ایران راهی فینال شدند

دو فرنگی‌کار ایران راهی فینال شدند
گروه ورزشی:مسابقات سه وزن دوم کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا ازصبح امروز در شهر بیشکک قرقیزستان در حال برگزاری است. در پایان دور مقدماتی مسابقات سه وزن دوم کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا، محمد مرادی در وزن ۷۱ کیلوگرم و سیدرضا آذرشب در وزن ۸۰ کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند.

نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:
در وزن ۶۵ کیلوگرم اهورا بویری پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل آکوبیر آنگوروف از ازبکستان با نتیجه ۵ بر ۴ مغلوب و با توجه به شکست این حریف، از دور رقابت‌ها حذف شد.در وزن ۷۱ کیلوگرم که ۷ کشتی گیر حضور دارند، مسابقات به صورت دوره‌ای در دو گروه ۴ و ۳ نفره برگزار می‌شود که محمد مرادی در مبارزه نخست با نتیجه ۸ بر ۳ مقابل امیرشاه وهاب اف از ازبکستان شکست خورد. وی در دیدار مقابل یوجین تاکاهشی از ژاپن با نتیجه ۷ بر ۴ به پیروزی دست یافت و بعنوان نفر دوم این گروه به مرحله نیمه نهایی رفت. مرادی در این مرحله با نتیجه ۵ بر ۴ از سد ژومارت آرالوف از قرقیزستان گذشت و به دیدار فینال راه یافت. وی در دیدار فینال به مصاف امیرشاه وهاب اف از ازبکستان می‌رود.

در وزن ۸۰ کیلوگرم سیدرضا آذرشب در دور نخست با نتیجه ۹ بر صفر مقابل کامرانبک اوتکیروف از ازبکستان به برتری رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۴ بر ۱ بیبیت کوراگانوف از قزاقستان را از پیش رو داشت و به دیدار فینال راه یافت. وی در دیدار فینال به مصاف برنده کشتی گیران هند و قرقیزستان می‌رود.رقابت‌های رده بندی و اوزان فوق عصر امروز برگزار می‌شود.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *