به روز شده در ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۲۰:۳۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ ساعت ۱۷:۴۵
کد مطلب : ۳۴۲۹۹۶

سومین سریال در دنیای برکینگ بدساخته می‌شود

سومین سریال در دنیای برکینگ بدساخته می‌شود
گروه فرهنگی:مدیر شبکه ای‌ام‌سی، گفت این شبکه راه را برای ساخت دومین اسپین آف از سریال محبوب برکینگ بد، باز گذاشته است.سریال بهتر است با ساول تماس بگیرید که اولین اسپین آف از سریال برکینگ بد است، تابستان امسال تمام می‌شود اما آن طور که از ظواهر امر پیداست این پایان راه این دنیای تلویزیونی نیست.
مک دورموت در یک مصاحبه جدید با ورایتی اذعان کرد ساخت یک سریال جدید از دل برکینگ بد به وینس گیلیگان و پیتر گولد، خالقان سریال بهتر است با ساول تماس بگیرید، بستگی دارد و توپ در حال حاضر در زمین آنهاست.

ریا سیهورن بازیگر نقش کیم وکسلر پیش‌تر از احتمال ساخت اسپینی آفی با محوریت شخصیت خود خبر داده بود.
وی تصریح کرد: اگر برای ترغیب وینس و پیتر به ادامه دادن این دنیای تلویزیونی کاری از دستم برمی‌آمد حتما انجامش می‌دادم. باید در این باره از آنها سوال کنید اما در به روی آنها باز است و من مشتاقانه منتظر روزی هستم که تلفنم زنگ بخورد و وینس، پیتر و دوستانمان در سونی بگویند سلام، ما یک سریال جدید برای ادامه این دنیا داریم.

به گفته سیهورن، از آنجایی که از نظر گیلیگان و گولد از شخصیت وکسلر داستان بیشتری برای گفتن دارد، روی کاغذ احتمال ساخت چنین اسپین آفی وجود دارد. با این حال از آنجایی که خالقان سریال بهتر است با ساول تماس بگیرید در حال حاضر در حال کار کردن روی پروژه های دیگر هستند ساخت سریال جدید در این دنیای تلویزیونی به این زودی ها اتفاق نخواهد افتاد.  

سریال درام برِکینگ بد در ۷ فصل داستان یک معلم شیمی پایه دبیرستان را روایت می‌کند که به سرطان ریه مبتلاست و برای تامین مالی خانواده‌اش کار تولید و پخش مواد مخدر شیشه را آغاز می‌کند اما رفته رفته به سرکرده یکی از بزرگترین گروه‌های مافیای مواد مخدر در آمریکا تبدیل می‌شود.آخرین قسمت سریال برکینگ بد که از سال ۲۰۰۸ مهمان خانه بینندگان شده و حسابی طرفدار داشت، در تاریخ ۲۹ سپتامبر سال ۲۰۱۳ پخش شد و ۱۰ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر بیننده داشت. این سریال در همان سال به پاس کسب رای مثبت ۹۹ درصد از منتقدان به عنوان تحسین برانگیزترین سریال تلویزیونی تاریخ در کتاب رکوردهای گینس ثبت شد.
برچسب ها: سینمای جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *