به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۴:۰۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ ساعت ۱۰:۱۸
کد مطلب : ۳۴۳۰۴۳

کنایه به دولت رئیسی با بنر خبرساز شهرداری

کنایه به دولت رئیسی با بنر خبرساز شهرداری
گروه سیاسی: روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: یکی از کار‌های خوبی که این روز‌ها انجام شد، بازنشر این جمله راهبردی شهید چمران («آن که تخصص ندارد و کاری را می‌پذیرد، بی‌تقواست»)بود که در بنر‌های متعدد، پیغام شد برای دیده و دلِ مردم.

مسئولان محترم حتما کاری را می‌پذیرند که قبلا تخصصش را کسب کرده‌اند. خودشان بهتر از ما مردمِ عادی و عامی می‌دانند که نمی‌شود اول مسئولیتی را پذیرفت و بعد تخصص آن را کسب کرد! ضرر و زیان آزمون و خطا را بیشتر از ما می‌دانند لذا حتما در جایگاه تخصصی خود مسئولیت می‌پذیرند!

مثلا یک نفر که می‌دانست اگر آموزش بدهند با یک میلیون تومان می‌شود شغل ایجاد کرد، شد وزیر کار تا مسئله بیکاری را حل کند! متخصصینی از این دست کم نداریم که ایفای مسئولیت می‌کنند. نتیجه‌اش را هم داریم همه جوره می‌بینیم و لمس می‌کنیم.ان‌شاالله دولت محترم هم در ترمیم کابینه و برکناری مدیران، علاوه بر تقوا و تعهد به تخصص و توان مدیریتی هم عنایت داشته باشد. راه خارج شدن از مشکلات همان است که چمران گفت؛ واگذاری امور به با تقوایان متعهد و متخصص!
برچسب ها: دولت رئیسی
** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۴۰۱-۰۵-۰۱ ۰۸:۰۰ بسته می شود. **
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۴۰۱/۰۳/۳۱ ۱۰:۲۲
البته فرمودند القای این حقیقت را نکنید که مسئولان کارشان را بلد نیستند ! علت حل نشدن مشکلات مردم واضحه (389497)
۱۴۰۱/۰۳/۳۱ ۱۰:۲۴
این که کنایه شهرداری تهران به خود شهردار تهرانه ! البته علاوه بر سایر مسئولان به ویژه در دولت (389498)
۱۴۰۱/۰۳/۳۱ ۱۴:۳۵
گر رسم شود که مست گیرند درشهر هر آنکه هست گیرند (389519)