به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۳:۲۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ ساعت ۱۴:۰۸
کد مطلب : ۳۴۳۰۹۳

هدف بعدی یونایتد؛ پیشنهاد رسمی برای جذب اریکسن

گروه ورزشی: مدیران باشگاه منچستریونایتد اولین پیشنهاد رسمی خودشان را برای جذب کریستین اریکسن، ستاره دانمارکی، ارائه کردند.
هدف بعدی یونایتد؛ پیشنهاد رسمی برای جذب اریکسن
تن‌هاخ از زمان حضورش در کادر فنی یونایتد تصمیم به ایجاد تغییرات بسیاری در ترکیب این تیم گرفته است. 
این مربی هلندی بیشتر از هر چیز خواهان جذب دو بازیکن بود که یکی از آنها فرانکی دی‌یونگ و دیگری کریستین اریکسن است و حضور این دو بازیکن در فهرست تیمش برای فصل آینده اهمیت زیادی برای او دارد. 
مدیران یونایتد از مدتی قبل تلاش برای جذب دی‌یونگ را آغاز کرده‌اند اما هنوز نتوانستند با مدیران بارسا برای نهایی کردن این انتقال به توافق برسند و حالا به نظر می‌رسد که این باشگاه تلاش برای جذب هافبک دانمارکی را نیز به صورت رسمی آغاز کرده است. 
قرارداد اریکسن با برنتفورد در پایان فصل گذشته به اتمام رسید و او می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد به هر تیمی منتقل شود. 

روزنامه تایمز خبر داده که یونایتد اولین اقدام برای جذب این بازیکن را انجام داده و پیشنهادی رسمی برای به خدمت گرفتن این ملی‌پوش دانمارکی را به او ارائه کرده است. 
بسیاری از رسانه‌های انگلیسی در روزهای اخیر مدعی شده بودند که مدیران یونایتد به این موضوع امید زیادی دارند که رابطه خوب اریک تن‌هاخ با اریکسن باعث شود که کار انتقال این بازیکن به اولدترافورد راحت‌تر انجام بگیرد. 
این در حالی است که گاردین پیش از این به نقل از نزدیکان اریکسن گفته بود که او ترجیح می‌دهد بار دیگر به تاتنهام برگشته و پیراهن این تیم را به تن کند یا قرارداد جدیدی با برنتفورد به امضا برساند اما تصمیمی برای پیوستن به جمع شیاطین سرخ ندارد. 
اریکسن پیش از این هفت فصل در تاتنهام حضور داشت و در اینتر نیز تحت هدایت آنتونیو کونته بازی کرده و با سبک بازی این مربی ایتالیایی آشنا است.
برچسب ها: منچستر يونايتد