به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۹:۱۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ ساعت ۲۰:۵۴
کد مطلب : ۳۴۳۱۰۹

دشمن افسرده و پژمرده است

دشمن افسرده و پژمرده است
گروه سیاسی:  فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز دشمن افسرده، پژمرده، سرگردان و بی‌رمق است تا راهی برای نجات پیدا کند، اما ایران با دست‌های خالی توانست منطق خود را در سراسر جهان گسترش دهد و صف‌آرایی کند، شمشیر خود را بلند کرد و حرف خود را در جهان جاری کرد.
سردار حسین سلامی  با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری بیش از ۳۰ سال سفیر نجات انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: ایشان انقلاب اسلامی را از میان طوفان‌های سهمگین به ساحل آرامش، امنیت، عزت و پیشرفت هدایت کرده است. معتقدم هر جامعه‌ای، قومی و ملتی بازتاب طبیعتی است که در آن زندگی می‌کند، امروز چهارمحال و بختیاری میزبان جامعه عشایری از ۲۶ استان کشور است که از دل طبیعت رنگارنگ گرد هم آمده‌اند.وی  با بیان اینکه مقاومت و ایستادگی ایران اسلامی در نبرد بزرگ جهانی به سود جهان اسلام و کشور بود، تصریح کرد: هیچ کشوری به خودی خود باقی نمی‌ماند و همچنین به حیات و ممات نمی‌رسد، بدون مجاهدت، مقاومت، ایستادگی، اهدای شهید و جانباز  نمی‌توان جامعه‌ای قوی داشت.
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: کشور ایران هیچ پشت و پناهی به‌جز خداوند متعال نداشت، آمریکایی‌ها به‌دنبال این هستند تا کشور ایران را عقب‌مانده، افسرده و محتاج بیگانه معرفی کنند و دستاوردهای مادی و معنوی کشورمان را به یغما ببرند، اما امام خمینی ره ایستادگی کرد و پس از جنگ تحمیلی استکبار را از کشور به بیرون راند.
وی تاکید کرد: امروز مقام معظم رهبری پس از ارتحال امام خمینی (ره) و با دستان جانباز خود همانند حضرت ابوالفضل(ع) بیرق امام حسین(ع) را برافراشت و هم‌چنان پرچم انقلاب اسلامی را برافراشته نگه داشته است.

 
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *