کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

سریالی که رکوردهای نتفلیکس را جابه‌جا کرد

1 تير 1401 ساعت 10:15


گروه فرهنگی: همان‌طور که پیش‌بینی شده بود، فصل چهارم Stranger Things – چیزهای عجیب آغاز درخشانی داشت و توانست رکوردشکنی کند.فصل جدید این سریال در ۲۸ روز اول پخش، ۷۸۱ میلیون ساعت تماشا شده است. رکورد قبلی در اختیار سریال بریجرتون بود که فصل اول آن در ماه اول، ۶۲۵ میلیون ساعت تماشا شده بود. اگر سریال‌های خارجی‌زبان را هم در نظر بگیریم، استرنجر تینگز در رتبه‌ی دوم و تنها پشت سر بازی مرکب قرار می‌گیرد. در باب مقایسه، فصل دوم چیزهای عجیب در همین بازه‌ی زمانی، ۴۲۷ میلیون ساعت و فصل سوم آن، ۵۸۲ میلیون ساعت تماشا شده بود.

فصل چهارم در ۷ روز اول، ۳۳۵ میلیون ساعت تماشا شده است که یک رکورد حساب می‌آید و باز هم در صدر سریال‌های انگلیسی‌زبان این سرویس قرار می‌گیرد. البته که اینجا هم اگر سریال‌های خارجی‌زبان را در نظر بگیریم، بازی مرکب با ۵۷۱ میلیون ساعت، جایگاه نخست را به خود اختصاص می‌دهد.

این فصل قرار است در دو بخش منتشر شود و در آن بازیگرانی همچون وینونا رایدر، دیوید هاربر، فین ولفهارد، میلی بابی براون، گیتن ماتارازو، کیلب مک لاگلین، نوآ اشنپ، سیدی سینک، ناتالیا دایر و چارلی هیتون به ایفای نقش می‌پردازند. هفت قسمت ابتدایی هم‌اکنون در دسترس هستند و هفت قسمت بعدی در تاریخ «۱ ژوئیه» (۱۰ تیر) انتشار خواهند یافت.فصل چهارم Stranger Things تحت تاثیر شیوع کرونا ویروس قرار گرفت و ساخت آن‌ چندین بار با تاخیر روبرو شد اما نتفلیکس در نهایت موفق شد تا فیلمبرداری و تولید آن را به پایان برساند. این فصل تا اینجا نقدهای مثبتی نیز دریافت کرده است و منتقدان، سکانس‌های اکشن، بازی بازیگران و فضاهای تاریک‌ و بزرگسالانه‌تر آن را تحسین کرده‌اند تا با 131 نقد، میانگین امتیاز 92 درصد را در وب‌سایت راتن‌تومیتوز برای خود به ثبت برساند.


کد مطلب: 343144

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/343144/سریالی-رکوردهای-نتفلیکس-جابه-جا

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir