به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۳:۵۴
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ ساعت ۱۱:۰۴
کد مطلب : ۳۴۳۱۵۹
اگر من در قدرت بودم جنگ اوکراین هیچ وقت اتفاق نمی‌افتاد

مسئله اوکراین تبدیل به جنگ جهانی می‌شود؟

مسئله اوکراین تبدیل به جنگ جهانی می‌شود؟
گروه بین الملل: دونالد ترامپ، بایدن رئیس‌جمهور آمریکا را به بی‌کفایتی در مدیریت اقتصاد کشور متهم کرد و گفت او آمریکا را در مسئله اوکراین به سمت یک جنگ جهانی دیگر هدایت می‌کند.به گزارش راشا تودی، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا روز دوشنبه در گفتگو با سایت خبری نیوزمکس جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا را به بی‌کفایتی در مدیریت اقتصاد کشور متهم کرد و گفت او آمریکا را در مسئله اوکراین به سمت یک جنگ جهانی دیگر هدایت می‌کند.

ترامپ ضمن تایید اینکه به طور حتم در انتخابات سال ۲۰۲۴ شرکت خواهد کرد، افزود: کشور ما مشکلات زیادی دارد و هیچ وقت قبل از این با چنین مشکلاتی روبرو نبوده است.ترامپ گفت که اگر من در قدرت بودم جنگ اوکراین هیچ وقت اتفاق نمی‌افتاد. البته رئیس جمهور سابق آمریکا به این مسئله اشاره نکرد که چگونه می‌توانست از جنگ روسیه و اوکراین جلوگیری کند.

ترامپ گفت: در صورت انتخاب مجدد در سال ۲۰۲۰ می‌توانست در کوتاه‌ترین زمان پرونده هسته‌ای ایران را حل و فصل کند ولی در زمان کنونی مذاکرات هسته‌ای تعلیق شده است.وی همچنین از سیاست دولت بایدن برای ارسال سلاح به اوکراین انتقاد کرد و گفت چنین سیاستی دامن زدن به درگیری در منطقه و ایجاد یک جنگ جهانی دیگر است. ترامپ در دوران ریاست جمهوری خود صدها میلیون دلار به اوکراین اهدا کرده بود.

رئیس جمهور سابق آمریکا، بایدن و دولت کنونی این کشور را مسئول تورم بی‌سابقه و بالا رفتن قیمت سوخت اعلام و ادعا کرد: افزایش هزینه‌های سوخت ناشی از سیاست اشتباه بایدن در تولید انرژی‌های سبز در داخل کشور است.
ترامپ با اشاره به قانون بایدن مبنی بر ممنوعیت حفاری گفت: ما زیر پایمان طلای مایع داریم و باید آن را از کشورهای دیگر تقاضا کنیم.
برچسب ها: دونالد ترامپ
** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۴۰۱-۰۵-۰۲ ۰۸:۰۰ بسته می شود. **
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۴۰۱/۰۴/۰۱ ۱۱:۲۶
ترامپ مرد عمل است (389545)
۱۴۰۱/۰۴/۰۱ ۲۰:۴۷
.... نه سیاسی است نه اقتصادی ، یک شیاد به تمام معنا از این شاخ به اون شاخ میپره خودش رو نجات بده (389559)