به روز شده در ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۵:۴۳
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ ساعت ۱۸:۴۳
کد مطلب : ۳۴۳۲۷۱

بررسی آپارتمان‌های ۳ میلیاردی تهران

بررسی آپارتمان‌های ۳ میلیاردی تهران
گروه اقتصادی: در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ۳ میلیاردی تهران خواهیم پرداخت.اگر به دنبال واحد‌های ۳ میلیاردی تهران برای سرمایه‌گذاری یا خرید می‌گردید، تا پایان این گزارش با ما همراه باشید. در این گزارش تعدادی از خانه‌های ۳ میلیاردی تهران را مورد بررسی قرار داده‌ایم تا شما را در خرید ملک و سرمایه‌گذاری یاری کنیم.

اگر با سرمایه‌ای معادل ۳ میلیارد تومان قصد سرمایه‌گذاری در تهران را دارید، می‌توانید واحدی ۶۳ متری در محله نیروهوایی درحالی که ۵ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خوابه باشد را خریداری کنید.بودجه لازم برای خرید واحدی ۱۸ ساله در تهرانپارس‌غربی با متراژ ۷۱ متر و ۲ اتاق خواب، مبلغی معادل ۳ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان است.در روز‌های اخیر واحد آپارتمانی ۲۳ ساله در صادقیه با متراژ ۷۱ متر و ۲ اتاق خواب، به مبلغی معادل ۲ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان به فروش رسیده است.آپارتمانی ۶۵ متری در پونک که ۱۶ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خوابه باشد در روز‌های گذشته معادل ۳ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.

آپارتمانی ۶۱ متری در تهران‌نو که ۹ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خوابه باشد، ۲ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان قیمت دارد. برای خرید واحدی ۱۲ ساله در سلسبیل با متراژ ۸۴ متر و ۲ اتاق خواب، مبلغی معادل ۳ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان باید پرداخت کنید.

آپارتمانی ۷۰ متری در ستارخان درحالی که ۲۰ سال از ساخت آن می‌گذرد و ۲ خوابه است، ارزشی معادل ۳ میلیارد و ۴۰ میلیون تومان دارد. برای خرید واحدی نوساز در پیروزی با متراژ ۸۵ متر و ۲ اتاق خواب، به بودجه‌ای معادل ۳ میلیارد تومان احتیاج دارید.توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحد‌هایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.
مرجع : اقتصاد آنلاین
برچسب ها: قیمت مسکن