N_18_BLOCK}'; $conf['doc']['blocks'][27] = '{ADVERTISE_DOC_LOCATION_19_BLOCK}'; $conf['doc']['blocks'][28] = '{ADVERTISE_DOC_LOCATION_20_BLOCK}'; $conf['doc']['blocks'][29] = '{TOP_DOCS_VISIT_MAIN_BLOCK}'; ?>OC_BOX}']['prms'] = 'doc'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['cache_html'] = '0'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['func'] = 'Get_Links_Content_Box'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['prms'] = 'general'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_modified'] = '1395-12-17 13:38:48'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child9'; ?>OC_BOX}']['prms'] = 'doc'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['cache_html'] = '0'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['func'] = 'Get_Links_Content_Box'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['prms'] = 'general'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_modified'] = '1395-12-17 13:38:48'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child9'; ?> ‏پوشش سخنگوی وزارت‌خارجه روسیه در تهران! - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۲۰:۵۰
 
۴
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ ساعت ۱۶:۴۸
کد مطلب : ۳۴۳۳۴۰

‏پوشش سخنگوی وزارت‌خارجه روسیه در تهران!

‏پوشش سخنگوی وزارت‌خارجه روسیه در تهران!
گروه سیاسی: ‏پوشش سخنگوی وزارت امورخارجه روسیه در وزارت خارجه دولت انقلابی را در تصویر زیر ببینید. سایت اصلاحات‌نیوز با انتشار این عکس پرسید: اگر در دولت قبل و دوران محمدجواد ظریف بود همین دلواپسان، ارزشی‌ها و انقلابی‌ها! چه وا اسلامایی که سر نمی‌دادند!

امیرعبداللهیان، پوتین را «عالی‌جناب» خطاب کرد
وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز در نشست خبری مشترک با سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه گفت: از جمله موضوعات مورد مذاکره معاهده همکاری‌های جامع، بلندمدت و راهبردی دو کشور است و که این ایده از پیش از سفر آقای رئیسی و دیدار با «عالیجناب پوتین» در دستور کار ما قرار داشت. حسین امیرعبداللهیان، افزود: امیدوار هستیم که به زودی جلسات کارشناسی برای نهایی کردن مفاد این موافقتنامه و تصویب در دو دولت و پارلمان‌ها را پشت سر بگذاریم.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۴۰۱/۰۴/۰۲ ۱۷:۴۲
... خودتو عالیجنابت (389572)
۱۴۰۱/۰۴/۰۲ ۱۸:۰۵
حجابش کامله تا موقعی که از طرف... جناب پوتین باشه. (389575)
۱۴۰۱/۰۴/۰۲ ۱۸:۲۵
اصولگراها یک مشت دروغ گوی بی اخلاق هستند (389579)
چیچک
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۴/۰۲ ۱۸:۳۱
فقط دزدی حلاله بققیه چیزا حرومه (389581)
۱۴۰۱/۰۴/۰۲ ۱۸:۴۴
خاک بر سر... (389582)
۱۴۰۱/۰۴/۰۳ ۰۸:۴۷
این برا حفظ قدرت خوبه ولی کف خیابان فرق دارد زیرا ظاهر وریا مهمه (389594)
۱۴۰۱/۰۴/۰۳ ۰۹:۴۶
یه سرچ بکنید از دیدار روحانی با ترزا می نخست وزیر انگلیس. ببینید با چه خفتی روحانی با عمامه و لباس روحانیت جلو او نشسته شاید به بیماری خود پی ببرید
... (389597)
۱۴۰۱/۰۴/۰۳ ۰۹:۴۸
سایت شما که در ترویج و تبلیغ بی حجابی رتبه اول را دارد ... (389598)
۱۴۰۱/۰۴/۰۳ ۰۹:۵۰
زیر همین خبر با تیتر استقبال زنان از حجاب اختیاری در عربستان از دیدن یک بی حجاب در عربستان دارید ذوق مرگ میشید بیچاره ها مخاطبین را چی فرض میکنید (389599)
۱۴۰۱/۰۴/۰۳ ۰۹:۵۳
پنج تا کامنت گذاشتید ۴ نفر هم مثبت دادند!
دو تاش هم با پرچم اجنبیه!
چه شکوهی! با این همه مخاطب یهو شورش نکنید (389600)