به روز شده در ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۹:۱۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ ساعت ۱۲:۵۹
کد مطلب : ۳۴۳۴۴۰

تسویه‌حساب با کارلوس کی‌روش خبرساز شد

تسویه‌حساب با  کارلوس کی‌روش خبرساز شد
گروه ورزشی:رسانه مصری از پرداخت کامل مطالبات معوق سرمربی پرتغالی خبر داد. فدراسیون فوتبال مصر از دو هفته پیش مذاکرات خود را با کارلوس کی روش سرمربی سابق ایران برای برگرداندن روی نیمکت فراعنه آغاز کرده بود.

اما مذاکرات مصری ها هفته گذشته با «نه» کی روش مواجه شد. کی روش شروط مختلفی برای مصری ها گذاشت تا به تیم ملی این کشور برگردد.اما بعد از مذاکرات، کی روش به فدراسیون مصر اعلام کرد می خواهد تجربه جدیدی داشته باشد و نمی تواند دوباره روی نیمکت فراعنه بنشید.

اما امروز رسانه های مصر از برگشتن ورق در این پرونده خبر دادند. مصری ها از تسویه حساب با کارلوس کی روش از سوی فدراسیون فوتبال خبر دادند که این پرداخت کامل مطالبات دوباره نام مربی پرتغالی را روی نیمکت تیم ملی مطرح کرد.یکی از اعضای فدراسیون فوتبال از روز گذشته در دور جدید مذاکرات با کی روش قول پرداخت تمام مطالبات معوق این مربی پرتغالی را داده بود و بلافاصله مطالبات او به صورت کامل پرداخت شد. به همین خاطر سایت «کوره 11» مصر با استناد به پرداخت کامل مطالبات معوق کارلوس کی روش مدعی شد مربی پرتغالی به شدت به نیمکت مصر نزدیک شده است.
مرجع : فارس
برچسب ها: کارلوس کی روش
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *