به روز شده در ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۰۱:۴۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ ساعت ۱۲:۴۱
کد مطلب : ۳۴۳۶۱۳

استقلال پیگیر تمدید قرارداد با رافائل سیلوا

گروه ورزشی: رافائل سیلوا مدافع برزیلی آبی ها در فصل گذشته نمایش خوبی از خود نشان داد و برای ادامه کار مورد توجه مدیران استقلال است.
استقلال پیگیر تمدید قرارداد با رافائل سیلوا
سیلوا که کمی بعد از نیم فصل و بعد از جدایی محمدحسین مرادمند و سیاوش یزدانی به جمع آبی ها ملحق شد، نمایشی فوق‌العاده در طول مسابقات از خود نشان داد و یکی از بهترین های آبی ها در مسیر قهرمانی بود. حالا مدیران استقلال تصمیم دارند این مدافع برزیلی را حفظ کنند.
نکته جالب درباره سیلوا این است که او با توجه به سابقه خوبی که در فوتبال عربستان دارد و با در نظر گرفتن نمایش امسالش می‌تواند روی پیشنهاد تیم های عربستانی و اماراتی هم حساب کند و به همین دلیل به سادگی پای میز مذاکره با استقلال نخواهد آمد؛ ضمن اینکه ظاهرا همسر وی نیز ترجیح می‌دهد در کشوری مثل امارات به زندگی خود ادامه بدهد.
در این شرایط استقلال مترصد فرصتی برای عقد قرارداد با این بازیکن برزیلی است که با توجه به هم‌زبانی با سرمربی پرتغالی استقلال، می‌تواند نقشی مهم‌تر در قلب دفاعی آبی ها داشته باشد.
حفظ سیلوا به عنوان یکی از ارکان قهرمانی استقلال در شرایط فعلی می‌تواند خبر خوبی برای هواداران استقلال باشد که با حساسیت و نگرانی فصل نقل و انتقالات را دنبال می‌کنند.
برچسب ها: باشگاه استقلال
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *