به روز شده در ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۰۱:۴۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ ساعت ۱۶:۵۹
کد مطلب : ۳۴۳۶۸۶

دو چالش اساسی در برابر توسعه

دو چالش اساسی در برابر توسعه
گروه بین الملل: رئیس جمهوری مصر در سخنانی در جریان اجلاس بریکس بر ضرورت همکاری جهانی برای مبارزه با تروریسم و تغییرات اقلیمی تأکید کرد.
 عبد الفتاح سیسی،  اظهار کرد: مصر تلاش‌های گسترده‌ای را برای تقویت صنایع داخلی و افزایش صادرات و طرح‌های گسترده معیشتی و رفاهی آغاز کرده و با جدیت می‌کوشد که به یک مرکز مهم انرژی‌های تجدیدپذیر تبدیل شود.وی بر ضرورت هم‌افزایی تلاش‌های بین‌المللی در برابر چالش‌های مشترک و در رأس آنها تروریسم و تغییرات اقلیمی تأکید کرد.سیسی همچنین افزود: مصر بر ضرورت در پیش گرفتن برنامه‌ای چند بعدی برای ریشه کن کردن تروریسم، جلوگیری از تأمین مالی آن و از کار انداختن رسانه‌های آن تاکید دارد.وی ادامه داد: تروریسم یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های پیش روی بشریت در برهه کنونی است؛ چراکه این پدیده حقوق اصلی انسان‌ها که مهم‌ترین آن حق حیات است را نقض می‌کند.سیسی در ادامه با تأکید بر خطر تغییرات اقلیمی بر روند توسعه، از همه کشورهای عضو مجموعه بریکس برای مشارکت در اجلاس جهانی آب‌وهوا که در نوامبر آینده در شرم‌الشیخ مصر برگزار خواهد شد،عوت کرد.

 
برچسب ها: عبدالفتاح سیسی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *