به روز شده در ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۰۷:۵۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ ساعت ۱۲:۰۴
کد مطلب : ۳۴۳۸۱۳
ریزش بیت کوین تا کی ادامه دارد؟

پیش بینی قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۲۲

پیش بینی قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۲۲
گروه اقتصادی: رسانه‌های دولتی چین روز گذشته نسبت به بیت کوین صفر دلاری هشدار دادند. با وجود لرزه‌های شدیدی که در مدت اخیر به بدنه صنعت رمزارز‌ها وارد شده است، تحلیلگران برای پیدا کردن کف قیمتی، تغییرات شاخص‌های کلیدی بازار را زیر نظر دارند.برخی از فعالان این حوزه معتقدند رمزارز‌ها وارد زمستان شده اند و ممکن است تا ماه‌ها یا یکی، دو سال این زمستان به طول بینجامد، ولی برخی نسبت به آینده روشن بیت کوین امیدوار هستند.

کولاک در بازار بیت کوین
یک فعال حوزه رمزارز گفت: صعود و ریزش بیت کوین و سایر رمزارز‌ها برای فعالان این حوزه آشنا و روالی معمول است.حمیدرضا احمدزاده با بیان اینکه در حال حاضر وارد دوره‌ای شده ایم که از آن به اصلاح زمستان رمزارز یاد می‌شود، گفت: زمستان کریپتو ممکن است ماه‌ها یا حتی یکی، دو سال به طول بینجامد.

احتمال سقوط بیشتر بیت کوین
این فعال حوزه رمزارز با اشاره به اینکه احتمال می‌رود بازار مدت طولانی در همین حالت بماند، گفت: ممکن است بیت کوین سقوط بیشتری نیز داشته باشد.احمدزاده ادامه داد: بیت کوین در کل برای اینکه به اهداف بالاتر برسد نیاز به این دوره دارد. باید مدتی صبر کنیم تا بیت کوین آماده رشد بعدی اش شود.

سقوط بیت کوین تا کی ادامه دارد؟
این فعال حوزه رمزارز گفت: ریزش بیت کوین از سطح ۴۰ هزار دلار به ۲۰ هزار دلار سابقه نداشته است. قبل از این، نمودار هفتگی بیت کوین به مدت ۸ هفته متوالی قرمز بود، ولی در این سقوط اخیر، ۸ هفته را نزولی ثبت کرد.احمدزاده در تشریح عوامل این سقوط گفت: ریزش اخیر بیت کوین به دلیل همزمانی یک سری عوامل جانبی ازجمله جنگ روسیه و اوکراین و افزایش بهره فدرال رزرو با زمستان رمزارز‌ها شدیدتر رخ داد.

سقوط تا هاوینگ بعدی بیت کوین محتمل است
این فعال حوزه رمزارز در پاسخ به  این سوال مبنی بر اینکه ریزش بیت کوین تا چه زمانی ادامه دارد، گفت: بعضی فعالان این حوزه معتقدند زمستان بیت کوین احتمالا یک تا دو سال طول و حتی تا هاوینگ بعدی بیت کوین ممکن است طول بکشد؛ ولی به نظر من، یک سال طول خواهد کشید.احمدزاده ادامه داد: کسانی که در این حوزه ضرر زیادی متحمل شده اند و ارزش دارایی آن‌ها به شدت سقوط کرده بهتر است بیت کوین و رمزارز‌های خود را هولد کنند تا حداقل از ضرر خارج شوند.

زمان، زمان خرید بیت کوین است؟
این فعال حوزه رمزارز گفت: در این وضعیت که اصطلاحا زمستان بازار است زمان خوبی برای خرید است. البته خرید با پولی که به آن نیازی ندارید، چون هیچ کسی نمی‌داند این زمستان قرار است تا کی طول بکشد و این ریزش قرار است چقدر باشد.احمدزاده ادامه داد: در حال حاضر کم کم یک سری از ماینر‌ها در حال خاموش کردن دستگاه‌های خود هستند؛ ولی در همین زمان فرصتی هم برای ورود به حوزه ماین وجود دارد. در حالی که بسیاری از فارم‌ها و ماینر‌ها در حال تعطیل کردن هستند، دستگاه‌های ماینر ارزان‌تر است و بسیاری از شرکت‌ها منتظر این فرصت بودند که با ارزانی ماینر وارد حوزه استخراج ارز دیجیتال شوند و البته بیت کوین‌های استخراجی را نگه دارند تا ارزش فروش پیدا کند.
مرجع : اقتصاد 24
برچسب ها: بیت کوین
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *