به روز شده در ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۰۹:۳۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ ساعت ۱۲:۱۵
کد مطلب : ۳۴۳۸۲۰

تلاش ناموفق روسیه در اوکراین

تلاش ناموفق روسیه در اوکراین
گروه بین الملل: پنتاگون اعلام کرد، روسیه سعی دارد کمک‌های تسلیحاتی غرب به اوکراین - از جمله سامانه‌های دوربرد - را قطع کند، اما تا این لحظه موفق نبوده است.
 سخنگوی وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) گفت که روسیه به شکلی ناموفق در تلاش است تا تسلیحات غربی به سمت اوکراین، از جمله سامانه‌های دوربردی که کی‌یف امید دارد بتواند در میدان نبرد تاثیرگذار باشد، هدف بگیرد.در ۲۳ ماه ژوئن اولکسی رزنیکوف، وزیر دفاع اوکراین اعلام کرد که اوکراین سامانه‌های راکت‌انداز چندگانه «هیمارس» را از آمریکا دریافت کرده است. در همین حال ادعا می‌شود که ارتش روسیه تلاش کرده با تبلیغات مکرر، بگوید که مسکو تسلیحات ارسالی شرکای غربی به کی‌یف را هدف قرار داده است.
همچنین معاون وزارت دفاع اوکراین گفت که روسیه هر کاری می‌کند تا جریان انتقال تسلیحات به اوکراین را مختل کند و عواملش در چندین کشور فعالیت می‌کنند. براساس تحقیقات روزنامه واشنگتن پست روسیه از ۱۰ سال قبل در تلاش بوده تا زنجیره تامین لجستیک ارتش اوکراین را از طریق ارعاب و کمپین‌های خرابکاری در سراسر اوکراین تضعیف کند.

 
برچسب ها: روسیه
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *