به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۲۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ ساعت ۱۸:۱۳
کد مطلب : ۳۴۳۹۳۴

پس از پدر انصاری‌فر، برادرش هم راهی زندان شد

گروه سیاسی: فرزانه انصاری‌فر، خواهر یکی از کشته‌شدگان اعتراضات آبان ۹۸، که چهارم تیر از بازگشت به زندان پدرش خبر داده بود، روز یکشنبه ۵ تیر از زندانی شدن مجدد برادرش نیز خبر داد.
پس از پدر انصاری‌فر، برادرش هم راهی زندان شد
انصاری‌فر با اعلام این خبر در توئیتر نوشت: «اول که برادرم رو می‌کشید، بعد هم پدر و برادر دیگه‌ام رو به زندان انداختید... اما ما همچنان مقاومت می‌کنیم.» او روز گذشته هم نوشته بود که جرم پدرش که در ماه‌های اخیر دومین بار است راهی زندان می‌شود، این است که پرسیده است: «قاتل پسرم کیست؟» امین انصاری‌فر، پدر فرزاد انصاری‌فر، ۳۰ بهمن امسال در پی مراجعه به دادسرای عمومی و انقلاب بهبهان بازداشت و راهی زندان شد، اما ۲۵ اسفند به همراه پسرش آرمان انصاری‌فر آزاد شد. پدر فرزاد انصاری‌فر پیش از نخستین انتقال به زندان در ابلاغیه‌ای برای دفاع از خود در مورد اتهام «تبلیغ به نفع گروه‌ها یا سازمان‌های مخالف نظام جمهوری اسلامی» احضار شده بود. فرزاد انصاری‌فر، فرزند امین انصاری‌فر، در بحبوحه اعتراضات آبان ۹۸ در بهبهان بر اثر اصابت گلوله به سرش کشته شد.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *