به روز شده در ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ - ۰۲:۵۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ ساعت ۱۴:۰۵
کد مطلب : ۳۴۴۲۰۷

احتمال جدایی ستاره استقلال قوت گرفت

احتمال جدایی ستاره استقلال قوت گرفت
گروه ورزشی: امیرحسین حسین‌زاده از شارلوای بلژیک پیشنهاد دارد و به نظر می‌رسد خودش هم علاقمند است فوتبالش را در قاره سبز ادامه بدهد.
شاید استقلالی‌ها بتوانند در نهایت حسین زاده را با پول بیشتر راضی به ماندن کنند، اما واقعیت آن است که این بازیکن احساس می‌کند که باید برای پیشرفت بیشتر راهی اروپا شود و الان زمان مناسبی برای جدایی از استقلال است. استقلالی‌ها البته پیشنهاد مالی خود به حسین زاده را حسابی بالا برده اند، اما باید دید این بازیکن که در قراردادش بند جدایی وجود دارد و می‌تواند با پرداخت ۲۵۰ هزاردلار جدا شود، در نهایت چه تصمیمی می‌گیرد؟

استقلال اگر حسین زاده را از دست بدهد در مرکز میدان مشکلات زیادی خواهد داشت و احتمالا آمانوف ازبکستانی می‌ماند تا فیکس شود. او هم البته فوتبالیست خوبی است، اما بهرحال حسین زاده فصل گذشته ستاره اول لیگ بود و جدایی اش لطمات زیادی به استقلال وارد می‌کند.طبق شنیده‌های ما احتمال جدایی حسین زاده بیشتر شده و او درصدد رفتن است مگر این که طی روز‌های آینده استقلالی‌ها بتوانند این بازیکن تکنیکی را راضی به ماندن کنند.
برچسب ها: استقلال
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *