به روز شده در ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۱:۲۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ ساعت ۰۹:۵۲
کد مطلب : ۳۴۴۲۹۵

بهترین بازیکن تیم لیگ برتری در راه استقلال

بهترین بازیکن تیم لیگ برتری در راه استقلال
گروه ورزشی:مدافع لیگ برتری به توافق نهایی با استقلال نزدیک شده است و احتمالا به زودی آبی پوش خواهد شد.محمد حسینی، مدافعی که می‌گویند مورد توجه استقلال قرار گرفته تا جانشین محمد دانشگر باشد، فصل گذشته بهترین بازیکن هوادار و یکی از بهترین مدافعان میانی لیگ برتر بوده است. او در ۲۱بازی بازیکن فیکس تیمش بوده و در ۲بازی هم به‌عنوان بازیکن جانشین به زمین رفته است. حاصل کار محمد حسینی در این ۲۳بازی و ۱۹۰۸دقیقه، کسب میانگین امتیاز ۷.۰۳از سایت متریکا بوده است. او تنها بازیکن هوادار بوده که نمره بالاتر از ۷گرفته و به این ترتیب بهترین بازیکن تیمش در فصل گذشته لقب گرفته است.
 
با این کارنامه، حسینی در جمع مدافعان میانی لیگ۲۱ به رتبه ششم رسیده و فقط سیاوش یزدانی، عارف آقاسی، علی نعمتی، ولسیانی و آرمین سهرابیان در این پست بیشتر از او امتیاز گرفته‌اند. حسینی با وجود اینکه یک مدافع میانی است اما در طول فصل گذشته ۲گل زده و یک‌بار هم برای هوادار پاس گل داده است. مهم‌ترین گل او در بازی رفت مقابل پرسپولیس به ثمر رسید. حسینی در تساوی ۲ بر ۲ تیمش برابر شاگردان یحیی گل اول هوادار را به ثمر رساند. این مدافع در طول فصل ۲بار به تیم منتخب هفته رسید و ۲بار هم به‌عنوان بهترین بازیکن میدان برگزیده شد.
مرجع : روزنامه همشهری
برچسب ها: استقلال
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *