به روز شده در ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۰:۵۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ ساعت ۱۲:۰۴
کد مطلب : ۳۴۴۳۳۷
یک جمع عاقل باید راه برون‌رفت از شرایط موجود را ارائه کند

اینکه یک رئیس‌جمهور وعده گرانی بدهد از عجایب است

اینکه یک رئیس‌جمهور وعده گرانی بدهد از عجایب است
گروه سیاسی: یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز همه مدعیان در دولت جمع شده‌اند اشخاصی مانند محسن رضایی، قاضی‌زاده هاشمی و زاکانی می‌گفتند کار انجام می‌دهند امروز در دولت هستند، اما کاری نمی‌توانند انجام دهند.

به گزارش ایلنا، سید مصطفی هاشمی‌طبا  درباره صحبت‌های اخیر رئیس‌جمهور مبنی بر این‌که مشکلات کشور ناشی از عملکرد دولت گذشته است، گفت: طبیعی است وضعیتی که در حال حاضر داریم ناشی از گذشته باشد و تردیدی در آن نیست، اما این گذشته به معنی حسن روحانی نیست؛ بله این حرف درست است، اما در کنارش حرف نادرستی وجود دارد. اینکه وضعیت ما فرقی هم نمی‌کند سیاسی، اجتماعی و اقتصادی ناشی از عملکرد گذشته است درست است، ولی اینکه مربوط به روحانی و دولتش می‌شود، نادرست است. البته آقای روحانی در آن دخیل هستند، اما وضعیت امروز ما نتیجه سیاست‌ها و روش مدیریتی موجود در این سال‌ها است نه یک شخص و دولت خاص. حل آن هم از طریق دولت آقای رئیس امکان‌پذیر نیست.

این فعال سیاسی ادامه داد: اگر زمانی هم شعار می‌دادند که حالا قوای سه گانه یکدست شده است و ما همه مشکلات را حل می‌کنیم، تنها یک شعار انتخاباتی بود. از اول هم خودشان می‌دانستند چنین چیزی ممکن نیست؛ چراکه شرایط کشور فرقی نکرده است یکسری اقدامات در داخل کشور انجام شده است یکسری اقدامات هم در خارج از کشور علیه ما صورت گرفته است از سوی دیگر یکسری مدیریت‌ها را در داخل انجام ندادیم که بتوانیم مشکلات را خنثی کنیم که امروز شرایط این‌گونه شده است.

وی ادامه داد: به اعتقاد من مشکلات موجود نه فقط با این دولت بلکه با هیچ دولت دیگری رفع نخواهد شد. توجه داشته باشید امروز همه مدعیان در دولت جمع شده‌اند اشخاصی مانند آقای محسن رضایی، قاضی‌زاده هاشمی و زاکانی می‌گفتند کار‌هایی انجام می‌دهند امروز در دولت و در مدیریت هستند، اما کاری نمی‌توانند انجام دهند، حال باید گفت شرایط را فقط خراب‌تر نکنند.

هاشمی‌طبا درخصوص این‌که رئیس‌جمهور در گفت‌وگوی تلویزیونی اخیر خود حرف‌هایی را بیان کرد به نظر شما ایشان چه راه‌حلی برای برون‌رفت کشور از مشکلات داشت، گفت: به طور موقت هیچ اقدامی نمی‌شود، انجام داد. آقای رئیسی گفتند گرانی‌ها را در چند مورد برای سال آینده گذاشته‌ایم! برای من سوال است آن‌ها که می‌گفتند یک جراحی کردیم و تورم را پایین می‌آوریم، الان وعده گرانی برای سال آینده می‌دهند؟ این نوع حرف زدن دور از سیاست است چه طور می‌شود یک رئیس‌جمهور وعده گرانی دهد؟ برای من مبهم و از عجایب است و باید توضیح دهند به چه دلیل گرانی را وعده می‌دهند.

وی تاکید کرد: یکسری از مسائل به ذهن می‌رسد، اما نمی‌شود گفت که اگر این کار را انجام دهیم حتما درست خواهد شد، ما امروز با مسائل گسترده‌ای روبه‌رو هستیم به طور مثال در مسائل ژئوپولتیک رژیم صهیونیستی دست به کار شده با کشور‌های همسایه ما پیمان ببندد و رادارش را در بحرین و امارات نصب کرده است و در آذربایجان حضور دارد، معتقدم برای رفع مشکلات یک جمع عاقل باید جمع شوند و راه‌حل پیدا و ارائه کنند.
برچسب ها: مصطفی هاشمی طبا

۱۴۰۱/۰۴/۰۸ ۲۱:۱۵
نه عزیزم عجیب نییت (389857)
darush
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۴/۰۸ ۲۲:۴۲
این مدعیان فقط دنبال پست هستند یاد مناظره انتخابات بیفتید و الان چگونه برای سمت و پست خویشاوندان دست پا میزنند امان از پایندی به حرف (389860)
۱۴۰۱/۰۴/۰۹ ۰۱:۱۰
بازی بچگانه من نبودم دستم بود؛ آقایان کسانی را که به عنوان متهم و باعث و بانی مشکلات معرفی می کنند گل های سر سبد باغ خودشان است که آنان را به عنوان شایسته ترین افراد و با وساطت های آشکار و پنهان و حذف فله ای رقیبان، زمینه به قدرت رسیدن آنان را فراهم آوردند و بعد هم به مردم میگویند تقصیر خودتان است که به این ها رأی دادید. سؤال کفرآمیز این است که شما به هیچ بنی بشری بجز افراد خودتان اجازه حضور برای مشارکت در امور به کسی دادید که مردم به جای تأیید برگزیدگان شما، خودشان حق انتخاب داشته باشند؟ (389861)
۱۴۰۱/۰۴/۰۹ ۰۷:۵۷
از وعده آبادی این دنیا و وعده مسکن،آب و برقِ مجانی ... در سال 57
به
وعده گرانی رئیسی در سال 1402 رسیدیم
رئیسی:
افزایش حقوق گمرکی در ایران باعث افزایش قیمت کالاها خواهد شد و دولت با ارائه لایحه‌ای در این زمینه از مجلس درخواست کرده که این "افزایش نرخ‌ها به سال آینده موکول" شود (389864)
۱۴۰۱/۰۴/۰۹ ۱۰:۳۲
حقیقت داره که خانم مرکل دکتری در رشته شیمی کوانتوم داشته؟ (البته نه از این دکترای کیلویی که توی کشور ما مده!) (389871)
۱۴۰۱/۰۴/۰۹ ۱۷:۳۱
.... شش کلاس سواد که بیشتر نداره! (389880)
۱۴۰۱/۰۴/۱۰ ۱۲:۳۹
من شخصا حاضر نیستم با احمد خاتمی صدیقی رییسی وووووو حتی به بهشت هم برم حاضرم به جهنم برم ولی این جماعت رانبینم (389890)