به روز شده در ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۰:۵۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ ساعت ۱۴:۴۹
کد مطلب : ۳۴۴۷۹۹

توقیف هواپیماهای روسیه در دیگر کشور‌ها

توقیف هواپیماهای روسیه در دیگر کشور‌ها
گروه بین الملل: وزیر حمل و نقل روسیه اعلام کرد که هفتاد ۷۷ فروند هواپیمای این کشور در خارج توقیف شده است.
ویتالی ساولیف گفت: ما موفق شده‌ایم یک هواپیما را برگردانیم. برای هر هواپیما با مشکل مواجه هستیم. این وزیر روسیه در ادامه افزود برخی از این هواپیما‌ها به درخواست شرکت‌های لیزینگ توقیف شدند و برخی دیگر پس از آنکه کشور‌های اروپایی ناگهان حریم هوایی خود را به روی هواپیما‌های روسی بستند، نتوانستند از زمین بلند نشوند.پیش از این، وزارت حمل و نقل روسیه گزارش داده بود که ۱۲۷۴ هواپیما در روسیه پرواز می‌کنند که از این تعداد ۱۲۰۷ هواپیما (۱۱۵۱ هواپیمای مسافربری) در این کشور به ثبت رسیده است.میخائیل میشوستین، نخست وزیر روسیه در ماه مارس اعلام کرد که دولت به شرکت‌های هواپیمایی این کشور برای حفظ ناوگان هواپیما‌های خارجی کمک خواهد کرد.
وی همچنین از معافیت مالیاتی برای سپرده گذاران بانکی و مالکان خودرو خبر داد و از حمایت شرکت‌های روسی در برابر ادعا‌های مالکان خارجی خبر داد. وی وعده داد که فهرست اقدامات بر اساس تحولات به طور مداوم گسترش خواهد یافت.

 
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *