به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۲۱
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ ساعت ۱۲:۵۰
کد مطلب : ۳۴۴۹۶۰

بیشترین فالوور اینستاگرام ایران متعلق به کیست؟

بیشترین فالوور اینستاگرام ایران متعلق به کیست؟
گروه فرهنگی: بیشترین دنبال کننده یا فالوور را در میان حساب‌های اینستاگرامی به شکل معمول چهره‌های حوزه سینما، تلویزیون، موسیقی، فوتبالیست‌ها در اختیار دارند. در ایران نیز از میان ۱۵ حساب با بیشترین دنبال کننده، ۹ حساب متعلق به بازیگرها، دو حساب متعلق به دو خواننده، دو حساب متعلق به فوتبالیست‌های پیشکسوت و یک حساب متعلق به یک کمدین است. بررسی حساب این ۱۵ چهره نشان می‌دهد که بالاترین فالوور در اینستاگرام را صفحه حسن ریوندی، کمدین مشهور با ۱۹ میلیون و ۴۰۰ هزار دنبال کننده دارد. در رتبه دوم نیز صفحه مهناز افشار با ۱۶ میلیون و ۳۰۰ هزار دنبال کننده قرار دارد.
 
در رده بعدی نیز صفحه اینستاگرامی دنیا جهانبخت بازیگر سابق و مدل کنونی قرار گرفته است. صفحه این چهره جنجالی ۱۵ میلیون و ۱۰۰ هزار دنبال کننده دارد. صفحه گلشیفته فراهانی نیز با ۱۳ میلیون و ۳۰۰ در رتبه چهارم پر مخاطب‌های اینستاگرام قرار گرفته است.پس از او محمدرضا گلزار با ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار دنبال کننده، حسین تهی با ۱۲ میلیون دنبال کننده، رامبد جوان با ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار دنبال کننده، سحر قریشی با ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار فالوور و ابراهیم حامدی (ابی) با ۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزار دنبال کننده قرار دارند.

رده دهم تا پانزدهم صفحه‌های پرطرفدار ایرانی اینستاگرام متعلق به چه کسانی است؟
رتبه دهم و یازدهم صفحه‌های پرطرفدار ایرانی اینستاگرام بدون اختلاف متعلق به الناز شاکردوست و آرمین زارعی (آرمین ۲afm) با ۹ میلیون و ۷۰۰ هزار دنبال کننده است.پس از آن هم بهنوش بختیاری با ۹ میلیون و ۲۰۰ هزار دنبال کننده، یازدهمین صفحه پر طرفدار ایرانی اینستاگرام را در اختیار دارد. رتبه سیزدهم نیز با ۹ میلیون و ۴۰۰ هزار دنبال کننده متعلق به علی کریمی است. در رتبه چهاردهم و پانزدهم نیز امین حیایی و علی دایی با ۹ میلیون؛ و ۸ میلیون و ۹۰۰ هزار دنبال کننده قرار گرفته اند.در رده‌های بعد نیز نام چهره‌هایی همچون نوید محمدزاده، یاسر بختیاری، بهنوش طباطبایی، سرنا امینی و همچنین صفحه رسمی تیم پرسپولیس دیده می‌شود.
مرجع : فارس